Oferta

Ogrodzenia posesyjne

Oferta Centrum Ogrodzeń

Ogrodzenia frontowe


Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenie posesji jest jedną z wizytówek każdego domu. Dostępny w naszym Centrum w Szczecinie bogaty wybór ogrodzeń zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stalowe posesyjne ogrodzenia frontowe

Stalowe ogrodzenia frontowe

Oferujemy metalowe ogrodzenia posesyjne wiodących polskich producentów: Wiśniowski, Plast-Met, Konsport, Drewbet i Gamm.
Stalowe systemy ogrodzeniowe to przęsła, słupki, furtki i bramy. W sprzedaży posiadamy zarówno proste, nowoczesne wzory, jak i bardziej ozdobne i kute. Realizujemy zarówno katalogowe wymiary ogrodzeń, jak i dopasowujemy ogrodzenia pod wymiar. Ogrodzenia wykonane w najlepszej jakości, doskonale zabezpieczone antykorozyjnie, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom systemowym – proste w montażu.

Imitacja kamienia – ogrodzenia łupane

Polecamy Państwu modułowy system murowanego ogrodzenia łupanego wykonany z wibroprasowanych betonowych pustaków i kształtek, barwionych w masie – imitujących naturalny kamień lub piaskowiec. Charakteryzuje się on bogatą kolorystyką, niską nasiąkliwością, wysoką mrozoodpornością oraz wytrzymałością na uszkodzenia. Klasyczna i harmonijna forma ogrodzenia łupanego sprawia że stosować można je bez względu na styl, w jakim zrealizowano dom, ogród i elementy małej architektury. Imitacja naturalnego przekroju skały podkreśla niepowtarzalność formy.

Panele kratowe – nowa jakość ogrodzeń

panele kratowe

Gdy liczy się prostota, bezpieczeństwo, trwałość oraz elegancja. Panele kratowe stanowią nową jakość systemów ogrodzeniowych dla obiektów przemysłowych, osiedli zamkniętych i urzędów użyteczności publicznej. Ogrodzenia panelowe cieszą się ogromną popularnością także wśród Klientów indywidualnych, zastępując ogrodzenie siatkowe na posesjach prywatnych, gdyż bardziej komponują się do nowoczesnej bryły domu.

Siatka zgrzewana

siatka zgrzewana

Ogrodzenie z siatki zgrzewanej to wysoka jakość za rozsądną cenę. W naszej ofercie występuje siatka zgrzewana w kolorze antracyt i w kolorze zielonym wraz ze słupami i akcesoriami do siatki. Dzięki zastosowanym filtrom UV, siatka zachowuje trwały kolor, ponieważ jest zabezpieczona przed wypłukiwaniem przez słońce. Dostępne są także siatki zgrzewane specjalne – hodowlane, o małych oczkach.

Siatka pleciona

siatka pleciona

Sprzedajemy także tradycyjne, najlepsze gatunkowo siatkowe systemy ogrodzeniowe z siatki plecionej ocynkowanej lub ocynkowanej i powlekanej PCV. W komplecie znajdą Państwo różnorodne słupki ogrodzeniowe (pośrednie, narożne i podporowe), drut naciągowy, drut wiązałkowy, pręty napinające, napinacze, przelotki i wiele innych niezbędnych akcesoriów do siatek w konkurencyjnej cenie.

Podmurówka

Podmurówka prefabrykowana

Chcą Państwo zmniejszyć koszty inwestycji? Rozwiązaniem jest podmurówka z betonowych prefabrykatów. System prefabrykowanej podmurówki sprawdza się z jednej strony jako tańsza alternatywa monolitycznej wylewki betonowej, a z drugiej – konkurencja dla obrzeży trawnikowych. Modułowy system prefabrykatów sprawia, iż wykonywanie ogrodzenia jest o wiele tańsze, szybsze i łatwe nawet dla nieprofesjonalisty.


Ogrodzenia przemysłowe

Proponujemy kompleksowe systemy ogrodzeń dla obiektów przemysłowych: ogrodzenia panelowe, segmenty przemysłowe, bramy wjazdowe i furtki, ogrodzenia siatkowe, system podmurówki prefabrykowanej.

Panele kratowe

panele kratowe

Gdy liczy się prostota, bezpieczeństwo, trwałość oraz elegancja.

Panele kratowe stanowią nową jakość systemów ogrodzeniowych dla obiektów przemysłowych, osiedli zamkniętych i urzędów użyteczności publicznej. Ogrodzenia panelowe cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów.

Segmenty przemysłowe

segmenty przemysłowe

Estetyczne rozwiązanie systemowe dla przemysłu.

Segmenty przemysłowe to proste w formie ogrodzenia wykonywane w konstrukcji otwartej, półotwartej i zamkniętej. Dzięki wypełnieniu z kształtowników tworzy jednorodną całość z bramami i furtkami przemysłowymi.

Bramy wjazdowe

Bramy przemysłowe

Funkcjonalne dopełnienie zamknięcia całego terenu.

W skład ogrodzenia wchodzą także furtki wejściowe oraz bramy przemysłowe (skrzydłowe i przesuwne) nawet do kilkunastu metrów szerokości. Bramy i furtki mogą być wypełnione panelem 3D, 2D lub kształtownikiem 25x25mm i sterowane ręcznie lub automatycznie.

Siatka pleciona

siatka pleciona

Tradycja w ogrodzeniach.

Sprzedajemy także tradycyjne, najlepsze gatunkowo siatkowe systemy ogrodzeniowe ocynkowane i powleczone PCV. W komplecie znajdą Państwo różnorodne słupki ogrodzeniowe (pośrednie, narożne i podporowe), drut naciągowy, drut wiązałkowy, pręty napinające, napinacze, przelotki i wiele innych niezbędnych akcesoriów do siatek w konkurencyjnej cenie.

Podmurówka

Podmurówka prefabrykowana

Chcą Państwo zmniejszyć koszty inwestycji? Rozwiązaniem jest podmurówka z betonowych prefabrykatów.

System prefabrykowanej podmurówki sprawdza się z jednej strony jako tańsza alternatywa monolitycznej wylewki betonowej, a z drugiej – konkurencja dla obrzeży trawnikowych. Modułowy system prefabrykatów sprawia, iż wykonywanie ogrodzenia jest o wiele tańsze, szybsze i łatwe nawet dla nieprofesjonalisty.

Drut kolczasty

Drut kolczasty

Uzupełnienie szczególnej ochrony i obszarów o ograniczonej dostępności.

Dla szczególnego zabezpieczenia obiektów polecamy drut kolczasty lub zasieki ostrzowe montowane na wysięgnikach, które stanowią ogrodzenie uzupełniające tradycyjne formy ogrodzeniowe.


Bramy garażowe

Wśród propozycji naszego Centrum Ogrodzeń ze Szczecina znajdą Państwo idealne bramy garażowe do prywatnych posesji oraz wielkie, nowoczesne bramy do obiektów przemysłowych, hal magazynowych i warsztatów. Do wyboru oferujemy bramy otwierane ręcznie oraz bramy automatyczne na pilota.

Bramy segmentowe

brama segmentowa na pilota

Nowoczesne bramy segmentowe zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki pionowemu (lub poziomemu) prowadzeniu płaszcza bramy nie zajmują miejsca przed budynkiem i można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bogate wzornictwo oklein drewnopodobnych umożliwia dopasowanie bramy do stolarki okiennej, swoich gustów lub znalezienie indywidualnego rozwiązania. Kolejnym atutem jest lekka i cicha praca, zaś grube stalowe panele ocieplone pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną w garażu.

Bramy uchylne

Te bramy garażowe cieszą się dużą popularnością wśród Klientów dzięki połączeniu dobrej jakości z przystępną ceną. Skrzydło bramy uchylnej wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia, bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

Bramy roletowe

Innym rodzajem bram garażowych są bardzo wygodne w użytkowaniu bramy roletowe. Występują one w standardzie z napędem elektrycznym i wyposażone są w przełącznik przyciskowy. Ich atutem jest fakt, że zajmują mało miejsca w garażu dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza i brakowi prowadnic podsufitowych. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. W zestawie znajduje się korba do awaryjnego otwierania.

Bramy rozwierne

Tradycyjne rozwierne bramy garażowe, wypełnione blachą trapezową, to doskonałe zastosowanie dla pomieszczenia gospodarczego. Jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Rygle samozatrzaskowe montowane w czterech punktach bramy (na górze i na dole skrzydła) zapewniają bezpieczeństwo przed jej otwarciem przez niepowołane osoby. Bramy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, ocieplane lub bez ocieplenia.

Bramy przemysłowe

Bramy garażowe przemysłowe to bramy do każdej hali. Oferujemy bramy segmentowe, roletowe lub podwieszane. Bramy segmentowe występują w wersji stalowej lub aluminiowej z pełnymi przeszklonymi panelami, z różnymi rodzajami prowadzeń, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Bramy roletowe przemysłowe to bramy o dużych gabarytach z pionowym prowadzeniem skrzydła i nawijane na wał. Do obiektów o ograniczonych możliwościach zabudowy proponujemy jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe bramy przesuwne podwieszane.

Automatyka do bram

Oferujemy markowej produkcji zestawy napędów do wszelkiego typu bram garażowych: posesyjnych i przemysłowych. Jeśli mają Państwo dość ręcznego otwierania bramy, a może szukają Państwo nowego pilota do bramy – zapraszamy do firmy. Nasi pracownicy doradzą dobór parametrów automatyki do potrzeb indywidualnej bramy, dokonają oględzin i zaproponują zadowalające Państwa rozwiązanie.


Automatyka do bram

Oferujemy siłowniki do bram uznanych włoskich producentów gwarantujące bezawaryjne działanie bramy sterowanej na pilota: napędy do bram przesuwnych, siłowniki do bram skrzydłowych i garażowych.

Siłowniki do bram przesuwnych

siłowniki do bram przesuwnych

Jedno z czołowych miejsc w naszej ofercie zajmują markowe napędy do bram przesuwnych. Odpowiedni dobór automatu zależy od masy bramy – niewielkie i szybkie siłowniki dostosowane są do bram ważących kilkaset kilogramów, zaś masywne i wydajne zdolne są poradzić sobie z potężną, kilkutonową bramą.

Automatyka do bram skrzydłowych

kat_silowniki_do_bram_skrzydlowych

Popularne siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych: tradycyjne liniowe, z ramieniem łamanym, podziemne. Przeznaczone do bram o różnych długościach skrzydeł i różnym ciężarze, do zastosowań posesyjnych i pracy intensywnej. Dostępne w bieżącej sprzedaży jako skompletowane zestawy z akcesoriami i opcjami dodatkowymi zwiększającymi pewność użytkowania.

Napędy do bram garażowych

kat_silowniki_do_bram_garazowych

Oferujemy markowej produkcji zestawy siłowników do wszelkiego typu bram garażowych: posesyjnych i przemysłowych, uchylnych i segmentowych. Na Państwa życzenie automatyka bramy garażowej i bramy wjazdowej może być sterowana jednym i tym samym pilotem. Oczywiście w sytuacjach awaryjnych (w przypadku zaniku prądu) każdy automat może zostać rozblokowany, aby umożliwić manualne otwarcie bramy.


Szlabany i zapory drogowe

Posiadamy rozwiązania opracowane specjalnie dla zabezpieczenia i kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych, parkingów i obiektów przemysłowych: szlabany drogowe, bariery łańcuchowe, słupki automatyczne, kolczatki oraz automatyczne i ręczne jednostanowiskowe zapory parkingowe.

Szlabany drogowe

kat_szlabany

Oferujemy nowoczesne i szybkie szlabany, mające szerokie zastosowanie w kontroli wjazdu o szerokościach nawet do 8 metrów. W zależności od wymaganej częstotliwości pracy, szlabany funkcjonują w wersjach 230V i 24V. Standardowo wyposażone w czujnik amperometryczny, posiadają rozbudowaną centralę z opcją zasilania akumulatorowego i współpracy z semaforami, pętlami indukcyjnymi, kolczatkami, czytnikami kart dostępu czy kasami parkingowymi. Szlabany mogą być sterowane przez ochronę obiektu lub pracować całkowicie bezobsługowo.

Zapory łańcuchowe

kat_zapory_lancuchowe

Design, który z łatwością dostosowuje się do każdego kontekstu architektonicznego. Zapora przeznaczona dla przejazdów o szerokości do 16 m to idealne rozwiązanie dla parkingów prywatnych (obiekty handlowe, hotele, restauracje) lub publicznych. Używane również dla uniemożliwienia dostępu do stref ruchu przeznaczonych tylko dla pieszych lub do stref ograniczonego ruchu.

Blokady parkingowe

kat_zapory

Idealne wszędzie tam, gdzie pragnie się zarezerwować miejsce dla samochodu na prywatnym parkingu lub miejsce dla upoważnionego personelu.
Niewielkie rozmiary zapory i możliwość dostępu do miejsca parkingowego przez prosty gest naciśnięcia przycisku pilota radiowego to największe atuty urządzenia. Zatrzymanie w przypadku wykrycia przeszkody podnosi bezpieczeństwo użytkowania.

Kolczatki

Kolczatki

Uzupełnienie szczególnej ochrony obiektów o ograniczonej dostępności. Zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie Twojego wjazdu. Kolczatka mechaniczna sprzężona ze szlabanem zapewni, że Twojego wjazdu nie sforsuje żaden niepożądany gość. Przy próbie pokonania bariery ostre kolce przebiją każdą oponę, zatrzymując pojazd. W ofercie znajdują się kolczatki naziemne jednostronne, dwustronne oraz kolczatki podziemne.

Słupki automatyczne

Bollardy, słupki automatyczne

Chowane w podłożu słupki automatyczne (bollardy) zostały zaprojektowane do kontrolowania ruchu w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, obszarach ograniczonego ruchu kołowego, parkingach i strefach mieszkalnych poprzez ograniczenie dostępu nieupoważnionym pojazdom i zapewnienie stałego zabezpieczenia tych obszarów.

Zapory ręczne

Zapory ręczne

Ręczna zapora miejsca parkingowego. Jeśli zapora sterowana pilotem nie leży w zasięgu Twoich możliwości, masz alternatywę. Blokada miejsca parkingowego w prostym systemie za niską cenę. Personalny kluczyk i szybki zatrzaskowy zamek w solidnej konstrukcji również dadzą gwarancję wolnego miejsca.


Systemy kontroli dostępu

Sprzedajemy i montujemy systemy kontroli dostępu i zdalnego sterowania, dedykowane dla obiektów przemysłowych, zamkniętych osiedli, parkingów czy wspólnot mieszkaniowych. Wszystko po to, aby uniemożliwić nieuprawniony wstęp na Państwa teren osobom postronnym. Dla zabezpieczenia posesji prywatnych oferujemy cyfrowe systemy domofonowe audio i video oraz nowoczesną technologię inteligentnego domu.

Zdalne sterowanie

Systemy zdalnego sterowania

Bezprzewodowe nadajniki zdalnego sterowania, zwane potocznie pilotami, przesyłają sygnał do urządzenia za pomocą transmisji radiowej. Najczęściej wykorzystują do tego częstotliwość 433.92MHz lub 868.35MHz. To dzięki pilotom możemy już z daleka jednym palcem otworzyć i zamknąć naszą bramę automatyczną. Nasza oferta pilotów do bram jest bogata i różnorodna.

Dostęp elektroniczny

Dostęp elektroniczny

Elektroniczne systemy kontroli dostępu. Polecamy szereg rozwiązań w postaci urządzeń przewodowych i bezprzewodowych, które umożliwiają sterowanie automatyką, nadzorują jej użytkowników i chronią przed wjazdem osób nieuprawnionych. Są to klawiatury kodowe, przełączniki kluczykowe oraz czytniki kart, linii papilarnych i rejestratory dostępu.

Bramki obrotowe

bramki obrotowe

Praktyczna i funkcjonalna selekcja ruchu pieszych. Trójramienne bramki obrotowe (tripody) to idealne rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu do wnętrza zarówno małych i średnich obiektów sportowych, supermarketów czy zakładów pracy, jak i miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszego: obszary wystawiennicze, stadiony, ośrodki sportowe, parkingi, centra handlowe, stacje metra czy instytucje publiczne.

Samozamykacze

samozamykacze

Samozamykacze gazowe do furtek umożliwiają samoczynne zamknięcie furtki po jej otwarciu przez użytkownika. Skrzydło nie jest zamykane z hukiem, ale przesuwa się powoli i łagodnie i zawsze domyka. Prędkość zamykania może być płynnie regulowana. Samozamykacze gazowe to doskonałe rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych, osiedli zamkniętych, zakładów przemysłowych, szkół czy przedszkoli.

Systemy domofonowe

kat_domofony

Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych proponujemy wyjątkowo proste w montażu systemy domofonowe i wideodomofonowe oparte na cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Pełna współpraca z elektrozaczepami do furtek i automatyką wjazdową. Nowoczesne wideodomofony to wygoda i bezpieczeństwo w zasięgu ręki.

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Kontroluj, sprawdzaj i zarządzaj dostępem do domu czy firmy jednym ruchem ręki – poprzez aplikację na Twoim smartfonie. Dzięki inteligentnej technologii zadbasz o ochronę swojej własności, a także o bezpieczeństwo osób najbliższych oraz pracowników. Sterowanie automatyką, sprawdzenie jej statusu, ustalenie harmonogramu i nadawanie uprawnień dostępu możliwe jest z każdego miejsca na świecie.


Osprzęt do produkcji ogrodzeń

Bądź kowalem własnej bramy. Szeroka oferta elementów kutych, części i akcesoriów renomowanych firm do wykonania bram, furtek i ogrodzeń. Zapraszamy Klientów detalicznych i hurtowych. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wszystko, czego Wam potrzeba.

Elementy kute

Elementy kute

Oferujemy bogaty wybór elementów kutych do wykonania bram i ogrodzeń. Proponowane elementy kute sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku rozwiązań typowych, jak i indywidualnie projektowanych ogrodzeń, furtek, bram, balustrad i krat ozdobnych. W naszym Centrum Ogrodzeń w Szczecinie znajdą Państwo pojedyncze elementy i gotowe tralki bądź rozety wraz z dodatkami pozwalającymi samodzielnie wykonać piękne ogrodzenie lub balustradę.

Wózki i szyny do bram

Wózki i szyny do bram przesuwnych

Polecamy osprzęt do wykonania bram przesuwnych samonośnych i bram przesuwnych jeżdżących po szynie: szyny jezdne i nośne, wózki i rolki jezdne, listwy zębate, gniazda i rolki najazdowe. W ofercie posiadamy również akcesoria do drzwi i bram podwieszanych: prowadnice i wózki łożyskowane, rolki prowadzące, zamki hakowe czy wieszaki.

Zawiasy do bram

Zawiasy do bram skrzydłowych

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu zawiasy do wykonania bramy skrzydłowej i furtki ogrodzeniowej. Są to wysokiej jakości zawiasy regulowane z gwintem od M16 do M24, zawiasy regulowane z płytą mocującą, zawiasy umożliwiające otwarcie o kąt 180 stopni, zawiasy łożyskowane górne i dolne czy zawiasy toczone o średnicy 8-35mm.

Osprzęt do furtek

kasety

Jako osprzęt do furtek i bram skrzydłowych proponujemy zamki wpuszczane o rozstawie 72mm lub 90mm, kasety do montażu zamków (do profili 40x40mm, 30x50mm i 40x60mm), klamki (zwykłe i ozdobne), pochwyty i szyldy, zaczepy, elektrozaczepy i kasety elektrozaczepów, ograniczniki otwarcia i zamknięcia skrzydeł, podtrzymywacze, odboje czy rygle. Jednym słowem mamy wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania furtki czy bramy.

Akcesoria ogrodzeniowe

daszki

Do produkcji i montażu ogrodzeń zapewniamy Państwu wszelkie akcesoria ogrodzeniowe: zakończenia słupów (kapturki i nasadki PCV okrągłe, kwadratowe i prostokątne, daszki stalowe okrągłe, kwadratowe i prostokątne, kapy kuliste i stożkowe okrągłe i kwadratowe), zaślepki otworów technologicznych, maskownice nakrętek w rozmiarach M6-M24, uchwyty montażowe do przęseł ogrodzeniowych czy specjalistyczną chemię budowlaną.

Skrzynki pocztowe

skrzynki pocztowe

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju eleganckie skrzynki pocztowe: proste, jednostronne, z gazetownikiem, dwustronne, montowane w ogrodzenie, wpuszczane w słupy murowane, gładkie, z indywidualną grafiką, a także ze zintegrowanym domofonem. Skrzynki produkowane są w Polsce i charakteryzują się wysoką jakością wykonania.


Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami Centrum Ogrodzeń Arkadia Szczecin.


Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.