Bramy garażowe przemysłowe

brama garażowa do hali przemysłowej

Bramy garażowe przemysłowe

bramy garażowe przemysłowe

Bramy garażowe przemysłowe ze Szczecina to rozwiązania konstrukcyjne przeznaczone do każdej hali. Oferujemy bramy segmentowe, roletowe lub podwieszane. Bramy garażowe segmentowe występują w wersji stalowej lub aluminiowej z pełnymi przeszklonymi panelami, z różnymi rodzajami prowadzeń, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Modele przemysłowe roletowe wyróżniają się dużymi gabarytami i pionowym prowadzeniem skrzydła, które jest nawijane na wał. Do obiektów o ograniczonych możliwościach zabudowy proponujemy bramy garażowe przesuwne podwieszane w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej.


Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe

Brama segmentowa jest montowana za otworem, otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. Decydując się na bramy segmentowe, można w maksymalny sposób wykorzystać miejsce przed bramą i wewnątrz obiektu. Dzięki bogatej ofercie różnych typów prowadzeń bramy segmentowe przemysłowe Wiśniowski można dopasować do każdego, nawet nietypowego obiektu. Rozwiązania te pozwalają na funkcjonowanie bramy bez kolizji z ruchem wewnątrz hali.

» POKAŻ PRODUKTY

Nasze realizacje:


Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe przemysłowe występują w standardzie z napędem elektrycznym i wyposażone są w przełącznik przyciskowy. Ich atutem jest fakt, że zajmują mało miejsca w garażu dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza i brakowi prowadnic podsufitowych. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. W zestawie znajduje się korba do awaryjnego otwierania.

» POKAŻ PRODUKTY

Nasze realizacje:


Bramy podwieszane przemysłowe

Bramy podwieszane przemysłowe

Bramy podwieszane przesuwne nie stanowią dodatkowego obciążenia dachu i znakomicie nadają się do obiektów, w których ze względu na niewielkie nadproże nie można stosować bram segmentowych i roletowych. W przypadku braku nadproża istnieje możliwość montażu bram do sufitu.

» POKAŻ PRODUKTY


Jeśli życzą sobie Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych bram garażowych przemysłowych, prosimy o kontakt telefoniczny lub szybkie wypełnienie poniższego formularza.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.