Automatyka do bram

automatyka do bram

Automatyka do bram

napędy do bramy

Oferujemy siłowniki do bram uznanych włoskich producentów gwarantujące bezawaryjne działanie bramy sterowanej na pilota:

Siłowniki do bram przesuwnych

siłowniki do bram przesuwnych

Jedno z czołowych miejsc w naszej ofercie zajmują markowe napędy do bram przesuwnych. Odpowiedni dobór automatu zależy od masy bramy – niewielkie i szybkie siłowniki dostosowane są do bram ważących kilkaset kilogramów, zaś masywne i wydajne zdolne są poradzić sobie z potężną, kilkutonową bramą.

Automatyka do bram skrzydłowych

kat_silowniki_do_bram_skrzydlowych

Popularne siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych: tradycyjne liniowe, z ramieniem łamanym, podziemne. Przeznaczone do bram o różnych długościach skrzydeł i różnym ciężarze, do zastosowań posesyjnych i pracy intensywnej. Dostępne w bieżącej sprzedaży jako skompletowane zestawy z akcesoriami i opcjami dodatkowymi zwiększającymi pewność użytkowania.

Napędy do bram garażowych

kat_silowniki_do_bram_garazowych

Oferujemy markowej produkcji zestawy siłowników do wszelkiego typu bram garażowych: posesyjnych i przemysłowych, uchylnych i segmentowych. Na Państwa życzenie automatyka bramy garażowej i bramy wjazdowej może być sterowana jednym i tym samym pilotem. Oczywiście w sytuacjach awaryjnych (w przypadku zaniku prądu) każdy automat może zostać rozblokowany, aby umożliwić manualne otwarcie bramy. 
 

Co wyróżnia naszą automatykę do bram?

 
 

Po pierwsze – niezawodność.

markowa_automatyka

Siłowniki renomowanych firm to pewność, że mogą Państwo cieszyć się zdalnie sterowaną bramą przez długie lata.

Stawiamy na napędy najwyższej jakości firm Nice, Came, Beninca, Key, Faac, Wiśniowski i Marantec. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce produkt do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

Po drugie – bezpieczeństwo.

bezpieczna_automatyka

Istotną rolę w automatyce, oprócz jej doskonałej funkcjonalności, odgrywa zapewnienie odpowiedniej ochrony Państwa bliskich.

Nie należy zapominać, iż brama sterowana automatycznie to nie tylko wygoda, ale również wielka odpowiedzialność. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo najbliższych poprzez zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń: bariery podczerwieni (fotokomórki), lampy ostrzegawczej, listwy rezystancyjnej czy systemów kontroli dostępu.

Po trzecie – inteligentna elektronika.

nowoczesna_automatyka

Nowoczesne centrale sterujące pozwalają obsługiwać wiele urządzeń równocześnie. I to z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu zyskują Państwo komfort użytkowania kilku systemów domowej automatyki: od siłowników do bramy wjazdowej lub garażowej, poprzez oświetlenie podjazdu, po systemy roletowe i alarmowe.
A wszystko za pomocą jednego pilota lub… smartfona.


Jeśli mają Państwo dość ręcznego otwierania bramy, a może szukają Państwo nowego automatu – prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi pracownicy doradzą dobór parametrów automatyki do potrzeb indywidualnej bramy, dokonają oględzin i zaproponują zadowalające Państwa rozwiązanie.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.