Usługi

Montaż napędów do bram i ogrodzeń – usługi

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń w Szczecinie – oferujemy kompleksowe usługi: pomiar, sprzedaż, montaż napędów do bram i ogrodzeń oraz ich serwis. 

Doradztwo i pomiary

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń - bezpłatne pomiary

Nasza firma może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy Klientom profesjonalne doradztwo przy wyborze ogrodzenia, bramy i automatyki do bram. Fachowcy w Centrum Ogrodzeń Arkadia s.c. są do Państwa dyspozycji. Zapewniamy dojazd do Klienta i bezpłatne pomiary. 

Przygotowanie oferty

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń - przygotowanie oferty

Na podstawie dokonanych pomiarów przygotujemy dla Państwa kompleksową ofertę cenową na wybrany wzór ogrodzenia, wskazany model bramy garażowej czy ulubioną automatykę. Kosztorys zawiera wycenę materiału, opłatę za jego dostawę oraz montaż bram, napędów do bram lub ogrodzeń. 

Wizualizacja ogrodzenia

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń - wizualizacja ogrodzenia

Jeśli mają Państwo problem z podjęciem decyzji, możemy wykonać komputerową wizualizację ogrodzenia. Dzięki temu zobaczą Państwo, jak konkretny model ogrodzenia prezentuje się na Państwa posesji i jak komponuje się z bryłą domu. 

Sprzedaż

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń - zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze

Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta nie tylko prowadzimy sprzedaż, lecz opiekujemy się Państwem przez cały proces posprzedażowy. Począwszy od dnia zamówienia są Państwo informowani na bieżąco o postępie w jego realizacji, terminie dostawy oraz montażu w dogodnym dla Państwa czasie. Wszystko po to, aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z jakości naszych usług.

Montaż

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń - profesjonalny montaż

Jedną z naszych stałych usług jest montaż napędów do bram, a także samych bram i ogrodzeń. Stworzyliśmy profesjonalne grupy montażowe. Dlatego, dysponując specjalistycznymi narzędziami i wyposażeniem, wykonamy samodzielnie (bądź jako podwykonawca) każde zadanie z dziedziny instalacji ogrodzeń, bram czy automatyki. Umiarkowane ceny, rzetelność i stabilność finansowa sprawiły, iż Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń została wybrana jako wykonawca ogrodzeń na wielu prestiżowych budowach w Szczecinie, regionie i za granicą. Każdy z tych montaży jest swoistą wizytówką naszej firmy. 

Serwis

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń - usługi serwisowe

Częścią naszej oferty jest również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram oraz automatyki bramowej wiodących producentów. Nasi serwisanci są doskonale przygotowani, a każdego roku przechodzą specjalistyczne szkolenia pozwalające im zdobywać wiedzę o nowych rozwiązaniach technicznych i podnosić kwalifikacje. 


Przykłady naszych prac montażowych:

Montaż bramy przesuwnej

montaż bramy przesuwnej

Montaż ogrodzenia z siatki

montaż ogrodzenia z siatki

Montaż bramy garażowej

montaż bramy segmentowej


Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji w siedzibie Centrum Ogrodzeń w Szczecinie. Czeka na Państwa miła obsługa i dogodny parking.
Zapraszamy!