Panele ogrodzeniowe kratowe

Ogrodzenie panelowe

Panele kratowe

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe kratowe sprawdzają się tam, gdzie liczy się prostota, bezpieczeństwo, trwałość oraz elegancja. Ogrodzenia z paneli kratowych stanowią wnoszą jakość do systemów ogrodzeniowych dla obiektów przemysłowych, osiedli zamkniętych i urzędów użyteczności publicznej. 

Ogrodzenia panelowe występują w dwóch wersjach:

Panele ogrodzeniowe 3D

panele kratowe 3D

Panele ogrodzeniowe przestrzenne”, zgrzewane punktowo z prętów stalowych pojedynczych (poziomych i pionowych) z dodatkowymi przetłoczeniami dla zwiększenia sztywności. Grubość drutu tych paneli wynosi 5 mm lub 4 mm (wersja Light). Standardowe oczka: 50 x 200 mm. Długość panela: 2500 mm. 

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI

Nasze realizacje:


Panele ogrodzeniowe 2D

panele kratowe 2D

To panele proste, ciężkie, zgrzewane punktowo z podwójnych prętów poziomych i pojedynczego pionowego. Grubość drutów tych paneli wynosi 6/5/6 mm lub 8/6/8 mm (wersja Super). Standardowe oczka: 50 x 200 mm. Długość panela: 2500 mm. 

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Nasze realizacje:


W kompletnym systemie panele ogrodzeniowe kratowe i słupki uzupełniają furtki i bramy przemysłowe  (skrzydłowe i przesuwne) nawet do kilkunastu metrów szerokości. Dla uzyskania spójności ogrodzenia mogą być one wypełnione zarówno panelem kratowym 3D, jak i panelem kratowym 2D. 

Warto również pamiętać o taśmach przesłonowych, które można wpleść w panele kratowe.

Dodatkowo, dla szczególnego zabezpieczenia obiektu, polecamy drut kolczasty lub zasieki ostrzowe montowane na wysięgnikach. 


Mają Państwo pytania w sprawie paneli ogrodzeniowych? Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienia formularza kontaktowego lub kontakt z naszą infolinią +91 453 14 06.

Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.