Zapory łańcuchowe

Zapory łańcuchowe

Zapory łańcuchowe

Bariery łańcuchowe

Design, który z łatwością dostosowuje się do każdego kontekstu architektonicznego. Automatyczna zapora łańcuchowa to idealne rozwiązanie dla parkingów prywatnych (obiekty handlowe, hotele, restauracje) lub publicznych. Używane również dla uniemożliwienia dostępu do stref ruchu przeznaczonych tylko dla pieszych lub do stref ograniczonego ruchu (osiedla mieszkaniowe).


Zapora łańcuchowa Cat

bariera łańcuchowa Cat

Cat firmy Came to produkt wysokiej jakości o harmonijnym i stonowanym wyglądzie. Jest bardzo użyteczny przy zabezpieczaniu pojedynczych oraz podwójnych prywatnych lub publicznych miejsc parkingowych. Zapora przeznaczona dla przejazdów o szerokości do 16m. Wykonana jest z zastosowaniem nowoczesnej technologii tak, aby współgrać z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. W razie przerwania dostawy prądu i we wszystkich innych sytuacjach awaryjnych specjalna kłódka zamykana personalizowanym kluczem umożliwia natychmiastowe odblokowanie łańcucha.

    Charakterystyka:

  • Samoblokujący siłownik elektromechaniczny z silnikiem 230V lub 24V i wbudowaną centralą sterującą,
  • Kolumna z przeciwwagą i mocowaniem łańcucha,
  • 5mm łańcuch w odcinku o dł. 15.5 m w odblaskowym kolorze RAL2004,
  • Profil naziemny lub podziemny chroniący łańcuch przed uszkodzeniami,
  • Wymiary kolumn: 780mm x 280mm.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Zainteresowany? Chętnie przygotujemy ofertę dla indywidualnego rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.