Porady techniczne

Porady techniczne

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka porad technicznych dotyczących ogrodzenia, bramy garażowej lub automatyki do bram. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami. Znajdą w nich Państwo wskazówki i sugestie, o których warto wiedzieć przed zakupem ogrodzeń, bram i napędów oraz w trakcie ich eksploatacji.

Jak najlepiej zabezpieczyć ogrodzenie przed korozją?

Jak najlepiej zabezpieczyć ogrodzenie przed korozją?

Czy pomalowanie farbą podkładową zapewni ogrodzeniu ze stali surowej odpowiednią ochronę na długie lata?
Niestety nie. Aby mieć stuprocentową pewność trwałości zabezpieczenia, należy ogrodzenie poddać procesowi ocynkowania i malowania proszkowego.

Zobacz więcej

Jak przygotować pomieszczenie do montażu bramy garażowej?

Jak przygotować pomieszczenie do montażu bramy garażowej?

Oprócz ustalenia odpowiadających Państwu wymiarów otworu bramy, niezwykle ważne jest dopilnowanie jego właściwego umiejscowienia, wykonania i wykończenia.
Przed przygotowaniem otworu do montażu bramy garażowej radzimy dokładnie zapoznać się z wytycznymi zawartymi w niniejszym tekście.

Zobacz więcej

Jak zadbać o automatykę bram w sezonie zimowym?

Jak zadbać o automatykę bram w sezonie zimowym?

Aby cieszyć się bezawaryjną pracą bram na pilota, warto przed nastaniem zimy poświęcić trochę czasu napędowi bramy garażowej i posesyjnej, a gdy już spadnie śnieg należy pamiętać o odpowiedzialnym użytkowaniu siłowników.

Zobacz więcej


Jeśli życzą sobie Państwo otrzymania innych porad dotyczących ogrodzeń, bram lub automatyki – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.