Bramy garażowe – segmentowe

brama garażowa segmentowa

Bramy segmentowe

bramy garażowe segmentowe

Nowoczesne segmentowe bramy segmentowe zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy nie zajmują miejsca przed budynkiem i można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bogate wzornictwo oklein drewnopodobnych umożliwia dopasowanie bramy do stolarki okiennej, swoich gustów lub znalezienie indywidualnego rozwiązania. Kolejnym atutem jest lekka i cicha praca, zaś grube stalowe panele ocieplone pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy garażowej na całym obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną w garażu.

Bramy segmentowe Wiśniowski

» POKAŻ PRODUKTY

Nasze realizacje:


Bramy segmentowe Nice

» POKAŻ PRODUKTY

Nasze realizacje:


Jeśli są Państwo zainteresowani bramą garażową segmentową – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.