Drewbet

Drewbet Szczecin

Nasi partnerzy – Drewbet

Drewbet Szczecin

 
Drewbet

Naturalne otoczenie jakości

Firma Drewbet istnieje od 1995 r. Zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą ogrodzeń betonowych, drewnianych, stalowych, bram oraz furtek. Zapewnia duży asortyment i wysoką jakość. Estetyka i trwałość, którymi cechują się wyroby firmy pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów.

Produkowane przez nich ogrodzenia łupane z pustaków i kształtek betonowych w wielu wariantach kolorystycznych zostały nagrodzone m.in. złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich „BUDMA 2009″. Bloczki łupane charakteryzują się niską nasiąkliwością, wysoką mrozoodpornością i wytrzymałością na uszkodzenia. Prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż.

W 2015 roku Drewbet wprowadził do oferty ogrodzenia metalowe z nowej serii Drewbet Fence Steel. Dostępne są one w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc.

Całość tą świetnie uzupełnia grupa młodych i profesjonalnych pracowników, która ma wpływ na wzrost pozycji firmy na rynku polskim i europejskim. Wciąż uczymy się i zdobywamy kolejne doświadczenia. Stając wobec różnego typu wyzwań, każdego dnia decydujemy wspólnie o dalszym rozwoju i działaniach firmy.

Więcej na: www.drewbet.pl


Materiały do pobrania:

  Drewbet – Katalog 2015 | 22,20 MB

  Drewbet – Fence Steel | 2,73 MB

  Drewbet – Instrukcja montażu pustaków łupanych | 0,18 MB

  Drewbet – Instrukcja montażu kształtek łupanych | 0,18 MB


Biuro firmy w Zdrojewsku k/CzęstochowyNowa jakość ogrodzenia łupanego: system PatternSystem ogrodzeń z pustaków łupanychSystem ogrodzeń z kształtek łupanychOgrodzenia stalowe Drewbet Fence Steel