Elementy kute, osprzęt do bram

Osprzęt, akcesoria do produkcji bram i ogrodzeń

Elementy kute, osprzęt do bram

Elementy kute i akcesoria do montażu bramy

Bądź kowalem własnej bramy. Szeroka oferta elementów kutych, części i akcesoriów renomowanych firm do wykonania bram, furtek i ogrodzeń. Zapraszamy Klientów detalicznych i hurtowych. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wszystko, czego Wam potrzeba.

Elementy kute

Elementy kute

Oferujemy bogaty wybór elementów kutych do wykonania bram i ogrodzeń. Proponowane elementy kute sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku rozwiązań typowych, jak i indywidualnie projektowanych ogrodzeń, furtek, bram, balustrad i krat ozdobnych. W naszym Centrum Ogrodzeń w Szczecinie znajdą Państwo pojedyncze elementy i gotowe tralki bądź rozety wraz z dodatkami pozwalającymi samodzielnie wykonać piękne ogrodzenie lub balustradę.

Wózki i szyny do bram

Wózki i szyny do bram przesuwnych

Polecamy osprzęt do wykonania bram przesuwnych samonośnych i bram przesuwnych jeżdżących po szynie: szyny jezdne i nośne, wózki i rolki jezdne, listwy zębate, gniazda i rolki najazdowe. W ofercie posiadamy również akcesoria do drzwi i bram podwieszanych: prowadnice i wózki łożyskowane, rolki prowadzące, zamki hakowe czy wieszaki.

Zawiasy do bram

Zawiasy do bram skrzydłowych

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu zawiasy do wykonania bramy skrzydłowej i furtki ogrodzeniowej. Są to wysokiej jakości zawiasy regulowane z gwintem od M16 do M24, zawiasy regulowane z płytą mocującą, zawiasy umożliwiające otwarcie o kąt 180 stopni, zawiasy łożyskowane górne i dolne czy zawiasy toczone o średnicy 8-35mm.

Osprzęt do furtek

kasety

Jako osprzęt do furtek i bram skrzydłowych proponujemy zamki wpuszczane o rozstawie 72mm lub 90mm, kasety do montażu zamków (do profili 40x40mm, 30x50mm i 40x60mm), klamki (zwykłe i ozdobne), pochwyty i szyldy, zaczepy, elektrozaczepy i kasety elektrozaczepów, ograniczniki otwarcia i zamknięcia skrzydeł, podtrzymywacze, odboje czy rygle. Jednym słowem mamy wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania furtki czy bramy.

Akcesoria ogrodzeniowe

daszki

Do produkcji i montażu ogrodzeń zapewniamy Państwu wszelkie akcesoria ogrodzeniowe: zakończenia słupów (kapturki i nasadki PCV okrągłe, kwadratowe i prostokątne, daszki stalowe okrągłe, kwadratowe i prostokątne, kapy kuliste i stożkowe okrągłe i kwadratowe), zaślepki otworów technologicznych, maskownice nakrętek w rozmiarach M6-M24, uchwyty montażowe do przęseł ogrodzeniowych czy specjalistyczną chemię budowlaną.

Skrzynki pocztowe

skrzynki pocztowe

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju eleganckie skrzynki pocztowe: proste, jednostronne, z gazetownikiem, dwustronne, montowane w ogrodzenie, wpuszczane w słupy murowane, gładkie, z indywidualną grafiką, a także ze zintegrowanym domofonem. Skrzynki produkowane są w Polsce i charakteryzują się wysoką jakością wykonania.


Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami Centrum Ogrodzeń Arkadia.


Jeśli mają Państwo pytania odnośnie osprzętu do produkcji bram i ogrodzeń – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.