Bramki obrotowe

Bramki obrotowe, tripody

Bramki obrotowe

Bramka obrotowa tripod

Kołowroty elektromechaniczne, czyli bramki obrotowe (tripody) są przeznaczone do kontroli i regulacji przepływu osób w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego, jak stadiony, ośrodki sportowe, stacje metra czy instytucje publiczne. Bramka pozwala na przejście tylko jednej osobie w wybranym kierunku. Uruchomienie odbywa się przy użyciu urządzenia sterującego, które odblokowuje trójramienną głowicę obrotową. Po przejściu użytkownika ramiona przybierają automatycznie pozycję wyjściową, po czym trójramienna głowica blokuje się w oczekiwaniu na nowe polecenie. W sytuacjach awaryjnych, np. w razie przerwy w dostawie prądu, następuje odblokowanie ruchu bramki w obu kierunkach, dla ułatwienia przepływu pieszych.


Bramka obrotowa XViaXVIA / Came

Automatyczna trójramienna dwukierunkowa bramka obrotowa przeznaczona dla szczególnie intensywnego ruchu (obszary wystawiennicze, stadiony, ośrodki sportowe, parkingi, centra handlowe, stacje metra czy instytucje publiczne). Charakteryzuje się minimalistycznym i eleganckim stylem, doskonale wkomponowując się w każdy kontekst architektoniczny czy pejzażowy. Wykonana ze stali satynowanej AISI 304 (ramiona ze stali nierdzewnej AISI 304), wyposażona w płytę sterującą, wyświetlacz ze wskaźnikami LED oraz ramiona stałe lub opadające z funkcją resetowania automatycznego i z alarmem antywłamaniowym oraz automatycznym systemem odblokowującym.

  Charakterystyka:

 • Wysokość: 956mm,
 • Długość ramienia: 500mm.
 • Maksymalna liczba cykli na dzień: praca ciągła,
 • Maksymalna liczba cykli na minutę: 30.

Zapytaj o produkt


Bramka obrotowa TwisterTWISTER / Came

Elektromechaniczna bramka obrotowa dwukierunkowa wykonana ze stali AISI 304 satynowanej, wyposażona w płytę elektroniczną, czytniki kart zbliżeniowych, strzałki LED wskazujące kierunek przejścia i wyświetlacz, semafory boczne i hamulec hydrauliczny. Automatyczny system odblokowujący w przypadku przerwania dostawy prądu.

  Charakterystyka:

 • Wysokość: 950mm,
 • Długość ramienia: 500mm.
 • Maksymalna liczba cykli na dzień: 15 000,
 • Maksymalna liczba cykli na minutę: 12.

Zapytaj o produkt


Bramka obrotowa Twister LightTWISTER LIGHT / Came

Elektromechaniczna bramka obrotowa dwukierunkowa wykonana ze stali AISI 304 z wykończeniem scotch-brite, wyposażona w płytę elektroniczną, hamulec hydrauliczny i strzałki LED wskazujące kierunek przejścia. Automatyczny system odblokowujący w przypadku przerwania dostawy prądu.

  Charakterystyka:

 • Wysokość: 950mm,
 • Długość ramienia: 500mm.
 • Maksymalna liczba cykli na dzień: 15 000,
 • Maksymalna liczba cykli na minutę: 12.

Zapytaj o produkt


Bramka obrotowa BridgeBRIDGE / Came

Mechaniczna trójramienna bramka obrotowa jednokierunkowa wykonana z ocynkowanej i lakierowanej stali (kolor RAL7035), wyposażona w hamulec hydrauliczny. Głowica po jednej stronie zawsze obraca się swobodnie, natomiast z drugiej strony jest zawsze zablokowana. Idealne rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu do wnętrza małych i średnich obiektów sportowych, supermarketów czy zakładów pracy.

  Charakterystyka:

 • Wysokość: 910mm,
 • Długość ramienia: 500mm.
 • Maksymalna liczba cykli na dzień: 15 000,
 • Maksymalna liczba cykli na minutę: 12.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Jeśli mają Państwo pytania odnośnie bramek obrotowych, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonicznym naszej infolinii +91 453 14 06.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.