Came

Came Szczecin

Nasi partnerzy – Came

Came Szczecin

 
Came

Came Cancelli Automatici – ponad 40 lat doświadczenia

Came [wym. Kame], założył w 1972 roku Paulo Menuzzo jako CM Construzioni Mecchaniche. Dwa lata później, firma przemianowana na Came s.n.c. posiadała już pierwszą halę produkcyjną mieszczącą się w Dosson di Casier, niedaleko otoczonego starożytnymi murami miasta Treviso, 20 km od Wenecji. Jest jedną z najstarszych firm w swojej branży.

Dziś Came dysponuje centrum produkcyjno-operacyjnym o powierzchni 17,500 metrów kwadratowych oraz grupą pomocniczych fabryk zajmujących się produkcją i kontrolą jakości. Podczas trzech dekad obecności zarówno we Włoszech jak i na świecie, Came zdobyło i ugruntowało swoją pozycję lidera w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów.

Ukoronowaniem 40 lat działalności firmy była budowa nowego, zautomatyzowanego centrum logistycznego w Dosson di Casier.

Came zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości automatyki użytkowej, przemysłowej i akcesoriów. W swojej ofercie posiada siłowniki do bram przesuwnych, skrzydłowych i przemysłowych, jak również szlabany, kolczatki, słupki parkingowe oraz rozbudowane systemy kontroli dostępu.

Na polskim rynku Came istnieje od 2000 roku. W krótkim czasie firma objęła pozycję lidera w sprzedaży automatyki przemysłowej, i drugie miesce w sprzedaży automatyki użytkowej. W dniu 31.10.2012, jako Came Poland sp. z o.o., przystąpiła do Came Group, skupiającej producentów i dilerów z branży automatyki na całym świecie. Grupa ta jest liderem wśród firm zajmujących się eksportem włoskiej technologii i stylu w tej branży.

Więcej na: www.came.pl


Materiały do pobrania:

  Came – prospekt BK | 0,33 MB

  Came – prospekt BX | 0,36 MB

  Came – prospekt BX243 | 0,20 MB

  Came – prospekt Krono | 0,27 MB

  Came – prospekt Axo | 0,37 MB

  Came – prospekt Fast | 0,37 MB

  Came – prospekt Gard | 0,32 MB

  Came – prospekt Gard4 | 0,37 MB

  Came – prospekt Gard8 | 0,31 MB


Nowe centrum logistyczne Came w Dosson di CasierZautomatyzowana sortownia nowego centrum dystrybucyjnego CameTowary z uznaną marką CameSiłowniki Came KronoNowy desing szlabanów Came Gard8