Zestawy domofonowe audio i video

Videodomofony

Zestawy domofonowe audio i video

Domofony

Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych proponujemy wyjątkowo proste w montażu systemy domofonowe audio i video oparte na cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Pełna współpraca z elektrozaczepami. Możliwość sterowania innymi urządzeniami (automat do bramy, światło w ogrodzie, automat do furtki) za pomocą przekaźników. Nowoczesne panele domofonowe (zewnętrzne i wewnętrzne) to wygoda i bezpieczeństwo w zasięgu ręki.

Polecamy kompletne zestawy cyfrowych domofonów audio i video firmy Came:

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/PlacoCK0009 / Came

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, słuchawkowego panelu mieszkaniowego audio EARY oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku, wyjątkową łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz stylowym wykończeniem.

Zapytaj o produkt

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/PlacoCK0001 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw domofonowy Bianca/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego audio Bianca oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku, elegancją dzięki swoim delikatnym, zaokrąglonym kształtom oraz ergonomicznemu układowi przycisków.

Zapytaj o produkt

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/PlacoCK0010 / Came

Słuchawkowy zestaw wideodomofonowy Eary/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, słuchawkowego panelu mieszkaniowego video EARY z ekranem LCD 3,5″ oraz z monolitycznego panelu wejściowego video Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku i obrazu, wyjątkową łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz stylowym wykończeniem.

Zapytaj o produkt

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Bianca/PlacoCK0002 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Bianca/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego video Bianca z ekranem LCD 3,5″ oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się elegancją dzięki swoim delikatnym, zaokrąglonym kształtom oraz ergonomicznemu układowi przycisków. Zapewnia wysoką jakość obrazu i odporność na trudne warunki pogodowe.

Zapytaj o produkt

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Luxo/PlacoCK0016 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Luxo/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego video Luxo, charakteryzującego się dużym, kolorowym ekranem 7″ TFT LCD o prostym, ale i wyrafinowanym designie oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku i obrazu, niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, który odzwierciedla filozofię najnowszej generacji produktów Came.

Zapytaj o produkt

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Visio/EnigmaCK0011 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Visio/Enigma. Zestaw składa się z podtynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego video Visio, będącego owocem stylu i designu paneli ostatniej generacji, z ekranem dotykowym 4,3″ w formacie 16:9 i dodatkowymi funkcjami oraz z modułowego panelu wejściowego Enigma, oferującego bezkonkurencyjną jakość obrazu w kolorze. Panele wejściowe linii Enigma wyróżniają się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, minimalną grubością, zaawansowanymi możliwościami i łatwością skomponowania każdego panelu wejściowego, poczynając od 7 elementów.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Mają Państwo pytania w sprawie domofonów i wideodomofonów? Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienia formularza kontaktowego lub kontakt z naszą infolinią +91 453 14 06.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.