Nice

Nice Szczecin

Nasi partnerzy – Nice

Nice Szczecin

 
Nice

Po prostu Nice

Nice [wym. Najs], jako Nice s.p.A. z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji, została założona w 1991 roku i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Od początku swej działalności skupiła się na połączeniu w swoich produktach innowacyjności technologicznych i projektowych z bezkonkurencyjną łatwością użycia.

Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę.

Firma Nice Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. Nice ułatwia życie – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU – Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.

We wrześniu 2010 roku odbył się finał konkursu Kosmiczny lot z Nice dla użytkowników produktów Nice. Zwyciężczyni konkursu, Klientka firmy Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń ze Szczecina, dołączyła do 7-osobowej załogi, która udała się do USA, aby w Aurora Aerospace Training Centre na Florydzie odkryć największą tajemnicę kosmosu – nieważkość!

Więcej na: www.nice.pl


Materiały do pobrania:

  Nice – Siłowniki Hi-Speed | 0,54 MB

  Nice – Automatyka do bram przesuwnych 2016 | 1,22 MB

  Nice – Automatyka do bram skrzydłowych 2016 | 1,69 MB

  Nice – Automatyka do bram garażowych 2016 | 0,95 MB

  Nice – Bramy garażowe 2016 | 2,45 MB

  Nice – Szlabany 2014 | 3,03 MB


Siedziba Nice Polska w PruszkowieBramy garażowe NiceSiłownik do bram skrzydłowych Nice PopRóżnokolorowe piloty Nice Inti20 lat Nice na polskim rynku