Szlabany drogowe

Szlabany drogowe

Szlabany drogowe

szlabany drogowe

Oferowana przez nas automatyka to nowoczesne i szybkie szlabany drogowe. Proponowane urządzenia mają szerokie zastosowanie w kontroli wjazdu o szerokościach nawet do 8 metrów. W zależności od wymaganej częstotliwości pracy szlabany funkcjonują w wersjach 230V i 24V. Wszystkie modele standardowo są wyposażone w czujnik amperometryczny. Mają również rozbudowaną centralę z opcją zasilania akumulatorowego i współpracy z semaforami, pętlami indukcyjnymi, czytnikami kart dostępu czy kasami parkingowymi. Szlabany mogą być sterowane przez ochronę obiektu lub pracować całkowicie bezobsługowo. 

Oferujemy automatyczne szlabany firmy Came:


Seria Gard

szlabany serii Gard

Seria Gard to elektromechaniczne, szybkie szlabany, mające szerokie zastosowanie w kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych oraz obiektów przemysłowych o wysokim natężeniu ruchu. Oferują przejście o szerokości od 2,5 do 6,5 metra, rożne rodzaje ramion oraz bogate wyposażenie z licznymi akcesoriami.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI

Nasze realizacje:


Seria Gard 8

szlabany serii Gard8

Gard8 to połączenie nowoczesnego wyglądu z nowoczesną technologią. Szlaban zaprojektowany dla szerokich przejazdów do użytku przemysłowego oraz w obiektach masowego użytku dla przejścia o szerokości do 7,6m. Miękkie profile, zaokrąglone kształty szlabanu sprawdzają się w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI

Nasze realizacje:


Zastanawiają się Państwo nad kupnem szlabanu? Chętnie doradzimy właściwie rozwiązanie i przedstawimy ofertę sprzedaży wraz z profesjonalnym montażem. Oczywiście serwisujemy szlabany i inne zapory drogowe. Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienia formularza kontaktowego lub kontakt z naszą infolinią +91 453 14 06.

Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.