Blokady parkingowe

Blokady parkingowe

Blokady parkingowe

Zapora parkingowa

Automatyczna zapora parkingowa to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie pragnie się zarezerwować miejsce dla samochodu na prywatnym parkingu lub miejsce dla upoważnionego personelu. Niewielkie rozmiary zapory i możliwość dostępu do miejsca parkingowego przez prosty gest naciśnięcia przycisku pilota radiowego to największe atuty urządzenia. Zatrzymanie w przypadku wykrycia przeszkody podnosi bezpieczeństwo użytkowania.


Blokada parkingowa Unipark

blokada parkingowa Unipark

Unipark firmy Came to automatyczna zapora parkingowa, która może być stosowana w rezydencjach i obiektach przemysłowych. Jest ona łatwa w użyciu i praktyczna, a zarazem gwarantuje, że Twoje miejsce parkingowe będzie zawsze wolne. Zapewnia możliwość prostego sterowania zaporą za pomocą pilota. Wykonana jest z zastosowaniem nowoczesnej technologii 24V.

  Charakterystyka:

 • Samoblokujący siłownik elektromechaniczny z silnikiem 24V i podstawą,
 • Centrala sterująca,
 • Czujnik amperometryczny wykrywający przeszkody podczas ruchu,
 • Do wyboru mała lub duża zapora,
 • Szerokość zapory: 350mm lub 800mm.

Zapytaj o produkt


Blokada parkingowa PSG

blokada parkingowa PSG

Automatyczna bezprzewodowa blokada parkingowa PSG — w zestawie z 2 pilotami – to tanie i skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto chce zabezpieczyć swoje miejsce parkingowe przed nieuprawnionym użytkowaniem. Dzięki zasilaniu bateryjnemu możemy ją zamontować w dowolnym miejscu, nie martwiąc się doprowadzaniem zasilania.

  Charakterystyka:

 • Odporność na nacisk: blokada jest w stanie wytrzymać siłę nacisku do 2 ton,
 • Alarmowanie dźwiękowe i resetowanie przy użyciu siły zewnętrznej,
 • Sterowanie radiowe: 2 piloty w zestawie,
 • Zasilanie: 4 baterie LR20 (w komplecie),
 • Szerokość zapory: 450mm.

Zapytaj o produkt


Zainteresowany? Chętnie przygotujemy ofertę dla indywidualnego rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.