Wiśniowski

Wiśniowski Szczecin

Nasi partnerzy – Wiśniowski

Wiśniowski Szczecin

 

Wiśniowski

Ukoronowanie Twojej inwestycji

Firma Wiśniowski powstała w 1989 roku i z biegiem lat zdobyła pozycję największego producenta bram, ogrodzeń i stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Firma, posiadająca ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej, zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Wiśniowski wytrwale realizuje aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Koncentruje się na stałym rozwoju we wszystkich obszarach działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Firma bazuje na kompetencji swoich 1.000 pracowników, podnosząc standardy etyczne i zawodowe na coraz wyższy poziom. Ich wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje są skolerowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zapewnia to stały rozwój przedsiębiorstwa, poprawę technicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i standardów. Wspólnie osiągnięty sukces firmy mobilizuje do większego zaangażowania i odwagi we wprowadzaniu innowacji.

Dzięki znajomości rynku firma wyznacza kierunki jego rozwoju. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem jakości produktów Wiśniowski® są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE. Produkty są także przyjazne dla środowiska naturalnego, które stanowi źródło inspiracji i zdrowia.

Wiśniowski koncentruje się na kompleksowej obsłudze Klientów, dzięki odpowiedzialności i uczciwości, które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów. Z usług firmy Wiśniowski skorzystały już setki firm dealerskich oraz tysiące Klientów indywidualnych w całym kraju i poza jego granicami. Firma wspiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem. Oferując wysokiej jakości produkty, zapewnia indywidualne doradztwo oraz wsparcie techniczne.

Więcej na: www.wisniowski.pl


Materiały do pobrania:

  Wiśniowski – Ogrodzenia posesyjne | 24,50 MB

  Wiśniowski – Ogrodzenia przemysłowe | 11,30 MB

  Wiśniowski – Bramy garażowe | 21,70 MB

  Wiśniowski – Bramy przemysłowe | 17,40 MB

  Wiśniowski – Bramy segmentowe Prime | 23,10 MB

  Wiśniowski – Bramy segmentowe UniTherm | 2,56 MB

  Wiśniowski – Drzwi Creo | 3,67 MB

  Wiśniowski – Kontrola dostępu | 0,79 MB


Wiśniowski - siedziba firmy w WielogłowachWiśniowski - producent ogrodzeń, bram garażowych i stolarki okienno-drzwiowejWiśniowski - bogaty wybór ogrodzeń posesyjnychWiśniowski - segmentowa brama garażowaWiśniowski - ogrodzenie panelowe