Arkadia s.c.

Bramy, ogrodzenia w Szczecinie – o firmie Arkadia s.c. 

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń to mała, ale solidna i stabilna firma, z którą warto współpracować. Wyróżniają nas doświadczenie, wszechstronność i profesjonalizm. 

Doświadczenie

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń działa od 1997 roku, zajmując teren o powierzchni 1000 metrów kwadratowych przy ul. Świerczewskiej 5 w Szczecinie. Jesteśmy jedną z najstarszych w regionie specjalistyczną placówką handlowo-usługową, która sprzedaje i montuje wszelkiego typu bramy, ogrodzenia i automatykę. Wiedza na temat ogrodzeń, jaką dysponujemy, pozwala nam dostosować się do oczekiwań Klienta zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Rzetelność wykonywanych przez nas prac sprawia, iż zdobyliśmy prestiż i zaufanie wielu firm, instytucji oraz osób prywatnych w Szczecinie, regionie, a także za granicą (Niemcy, Holandia, Szwecja, Dania). Bardzo szerokie grono Klientów powierzyło nam na przestrzeni lat m.in. zainstalowanie ogrodzenia, montaż bram  i napędów. Pozytywne opinie z tych realizacji to dla nas najlepsza rekomendacja. 

Wszechstronność

Nasza firma wciąż rozwija się, poszerzając asortyment towarów i usług. Obserwujemy zmieniające się trendy w branży ogrodzeniowej i wprowadzamy nowe produkty oraz rozwiązania techniczne. Współpracujemy z szerokim gronem sprawdzonych dostawców, dzięki czemu nasza oferta hurtowa i detaliczna jest bogata i różnorodna. 

Przede wszystkich proponujemy: ogrodzenia stalowe (nowoczesne, klasyczne lub kute), murowane systemy ogrodzeniowe, siatkę plecioną i zgrzewaną, panele ogrodzeniowe, podmurówkę prefabrykowaną, słupki, furtki, bramy wjazdowe i bramy garażowe. Oferujemy także markowe siłowniki do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych, zapory parkingowe i szlabany. Polecamy też bogaty wybór akcesoriów do produkcji ogrodzeń, furtek czy bram. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowe rozwiązania, jak i propozycje na specjalne zamówienie.  

Profesjonalizm

Dbamy o najwyższą jakość usług. O naszej kompetencji świadczy wieloletnia, owocna i trwała współpraca z głównymi producentami krajowymi i zagranicznymi, potwierdzona zdobytymi nagrodami i wyróżnieniami. Wykwalifikowani pracownicy sklepu zawsze służą Państwu radą i pomocą, przygotują ofertę i zaproponują najdogodniejsze rozwiązanie. Mamy własną flotę samochodową (pojazdy dostawcze, montażowe i serwisowe) oraz specjalistyczne narzędzia monterskie. Dysponujemy wyspecjalizowanymi grupami montażowymi, które szybko, sprawnie i fachowo wykonują przeglądy serwisowe oraz montaże ogrodzeń, bram i automatyki. 


rzetelna_firma


Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji w siedzibie Centrum Ogrodzeń w Szczecinie. Czeka na Państwa miła obsługa i dogodny parking.
Zapraszamy!