Ogrodzenia stalowe

Ogrodzenia metalowe posesyjne

Stalowe ogrodzenia posesyjne

Nowoczesne ogrodzenia stalowe

Trwałe i estetyczne ogrodzenie metalowe posesji to nie tylko wizytówka każdego domu. Takie rozwiązanie zwiększa też bezpieczeństwo właścicieli, ograniczając dostęp osobom postronnym. Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń Szczecin proponuje Państwu stalowe ogrodzenia posesyjne: przęsła ogrodzeniowe, słupki, furtki, bramy przesuwne i bramy skrzydłowe. Polecamy systemy ogrodzeniowe wiodących polskich producentów: Wiśniowski, Plast-Met, Konsport, Drewbet i Gamm. Dzięki wysokiej jakości wykonania i bogatemu wzornictwu każdy znajdzie dla siebie odpowiednie ogrodzenie metalowe: proste, nowoczesne wzory, modele klasyczne i ozdobne lub ogrodzenia kute. Prowadzimy sprzedaż i montaż bram dostosowanych do indywidualnych projektów. Każde ogrodzenie metalowe jest doskonale zabezpieczone antykorozyjnie, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom systemowym – proste w montażu.
Kliknij poniżej, aby zobaczyć nasz katalog ogrodzeń stalowych lub wybierz zakładkę „Katalog ogrodzeń” w głównym menu. 


W katalogu firmy Arkadia s.c. znajduje się 150 indywidualnych wzorów ogrodzeń stalowych najlepszych polskich producentów. Każdy wzór to segmenty ogrodzeniowe (przęsła), furtka wejściowa oraz brama wjazdowa przesuwna lub brama skrzydłowa o tym samym wypełnieniu. Aby ułatwić Państwu wybór, katalog uwzględnia podział według stylistyki ogrodzenia lub według producentów oraz przedstawia opis każdego modelu wraz z przykładem realizacji, opcjami dodatkowymi oraz dostępną kolorystyką.

Co wyróżnia nasze ogrodzenia stalowe?

 

Polska produkcja

ogrodzenia polskich producentów

Stawiamy (na) rodzime ogrodzenia. Polecamy najlepszych polskich producentów.

Z naszej oferty wybierzecie Państwo ogrodzenie metalowe spośród produktów najlepszych krajowych firm: ogrodzenia Wiśniowski (systemy Home Inclusive, Modern, Lux, Style, Premium, Vario, Classic i Basic), ogrodzenia Plast-Met (systemy Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe, Modułowe Ogrodzenia Frontowe i Ogrodzenia Poziome), ogrodzenia Konsport (systemy ogrodzeń palisadowych, sztachetowych, żaluzyjnych i stylizowanych), ogrodzenia Drewbet (system Drewbet Fence Steel) i ogrodzenia Gamm (systemy Patron, Europa i Kapitol).

Dopasowane do Ciebie

projektowanie ogrodzenia

Wprost nieograniczona możliwość dostosowania do indywidualnych gustów.

Zaletą dystrybuowanych przez nas stalowych ogrodzeń posesyjnych jest możliwość dopasowania odpowiedniej opcji w zakresie wzoru (wypełnienie pionowe lub poziome), typu konstrukcji (otwarta lub zamknięta), wymiarów (w zakresie wysokości i szerokości) oraz zwieńczenia (proste, w łuku, zakończone kapturkiem lub grotem). Wycięcie pod skrzynkę gazową? Niesymetryczny podział skrzydeł? Dwie bramy przeciwbieżne? Z nami to żaden problem!

Jedno na wiele lat

zabezpieczenie antykorozyjne

Wysoka jakość sprzedawanych przez nas ogrodzeń jest gwarancją ich długoletniej trwałości.

Ogrodzenie stalowe jest u nas w standardzie poddane procesowi ocynkowania ogniowego, który na długie lata zabezpiecza je przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Jest to najlepszy sposób ochrony antykorozyjnej stali.
Dodatkowo, aby podnieść estetykę cynkowanego ogrodzenia, stosuje się naniesienie powłoki poliestrowej za pomocą malowania proszkowego. Malowanie proszkowe to jedno z najefektywniejszych i najnowocześniejszych metod pokrywania metali.


Jeśli są Państwo zainteresowani ogrodzeniami stalowymi – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Oferujemy bezpłatny pomiar i przygotowanie oferty cenowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.