Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia betonowe łupane

Polecamy Państwu modułowy system murowanego ogrodzenia łupanego. Jest on wykonany z wibroprasowanych betonowych pustaków i kształtek, barwionych w masie – imitujących naturalny kamień lub piaskowiec. Charakteryzuje się bogatą kolorystyką, niską nasiąkliwością, wysoką mrozoodpornością oraz wytrzymałością na uszkodzenia. Klasyczna i harmonijna forma ogrodzenia łupanego sprawia, że można je stosować bez względu na styl, w jakim zrealizowano dom, ogród i elementy małej architektury. Imitacja naturalnego przekroju skały podkreśla niepowtarzalność formy. Konstrukcje łupane są masywniejsze i trwalej związane z posesją niż ogrodzenia metalowe. Zapewniają też lepszą ochronę przed drobnymi zwierzętami. 

Oferujemy systemy ogrodzeń łupanych firm Drewbet oraz Kostbet.
Dużym udogodnieniem jest fakt, iż zamówione ogrodzenie dostarczamy wprost pod drzwi Klienta!


Rodzaje ogrodzeń łupanych:


System pustaków łupanych

ogrodzenia łupane - system pustaków

Ogrodzenia z pustaka łupanego to rozwiązanie, które zapewnia szybki efekt finalny. Cechuje je wyrazista estetyka kamiennego bloku, niezwykle prosty i szybki montaż, trwałość i jakość. Elementy zespojone zaprawą pozwalają na wykonanie nieomal dowolnego kształtu. Zapewniają ogrodzeniu idealne dopasowanie do ukształtowania powierzchni.
Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona – nadaje ogrodzeniu ponadczasowy charakter.

Elementy systemu:

 • ogrodzenia łupane - pustak B2
 • ogrodzenia łupane - pustak B1
 • ogrodzenia łupane - pustak A3
 • ogrodzenia łupane - pustak A2
 • ogrodzenia łupane - pustak A1

Paleta kolorów:

Systemy ogrodzeń z pustaków ƒłupanych są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Dostępne w siedmiu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

ogrodzenia łupane - kolory pustaków


System kształtek łupanych

ogrodzenia łupane - system kształtek

Ogrodzenie z kształtek ƒłupanych doda charakteru każdej bryle budynku. Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do klasycznej cegły lub drobnego kamienia. Zaleta kształtek jest łatwy montaż, możliwość tworzenia dowolnych kombinacji i łączeń oraz doskonałe parametry użytkowe. Kształtki łupane to doskonałe rozwiązanie, które cechuje niezwykła estetyka, mocno nawiązująca do klasycznych ogrodzeń ceglanych, jak również trwałość, jakość i komfort użytkowania.

Elementy systemu:

 • ogrodzenia łupane - kształtka prosta
 • ogrodzenia łupane - kształtka narożna

Paleta kolorów:

Systemy ogrodzeń z pustaków ƒłupanych są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Dostępne w siedmiu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

ogrodzenia łupane - kolory kształtek


Daszki

Wizualnym wykończeniem systemu ogrodzeniowego łupanego są dwuspadowe daszki cokołowe i słupkowe. Dwa uniwersalne kolory (brązowy i grafitowy) zostały dobrane tak, aby daszki wtapiały się w wybarwienie ogrodzenia, przy okazji nie akcentując swojej obecności. Daszki zabezpieczają powierzchnie ogrodzenia przed działaniem wilgoci. Dostępne w dwóch wariantach: z licem gładkim oraz z licem łupanym.

ogrodzenia łupane - daszki

Elementy systemu:

 • oogrodzenia łupane - daszek E10
 • oogrodzenia łupane - daszek E11
 • oogrodzenia łupane - daszek E7

Akcesoria montażowe

Dodatkowo proponujemy Państwu akcesoria do instalacji i pielęgnacji ogrodzeń łupanych.

 • ogrodzenia łupane - klej montażowy

 

Klej montażowy

Elastyczna masa uszczelniająco-klejąca na bazie poliuretanu o wielostronnych obszarach zastosowań m.in. klejenie elementów kamiennych. Cechuje ją wysoka przyczepność do różnorodnych materiałów i powierzchni. Klej jest elastyczny, wysoce rozciągliwy i bezzapachowy. Nie zawiera silikonu.

 • ogrodzenia łupane - środek do impregnacji

 

Środek do impregnacji

Pro Stone 200 gruntuje, pielęgnuje, nasyca, uszlachetnia i ożywia kolor powierzchni łupanych elementów ogrodzeniowych oraz kamienia naturalnego, nadając jej niepowtarzalną, piękną i kontrastową głębię koloru. Produkt nie ulega degradacji, wiąże się na stałe ze strukturą podłoża, którą uszczelnia i wzmacnia. Tworzy trwałą, półbłyszczącą, odporną na zużycie i niepylącą powierzchnię.

 • ogrodzenia łupane - zmywanie wykwitów wapiennych

 

Zmywanie wykwitów wapiennych

Preparat na bazie kwasów nieorganicznych do zmywania wykwitów wapiennych z ogrodzeń betonowych. Produkt szybko i skutecznie usuwa wykwity wapniowo-cementowe i zabrudzenia wynikające z eksploatacji podłoża oraz warunków oddziaływania środowiska naturalnego (zacieki, osady kurz, pył, przebarwienia itp.).


Nasze realizacje:


Szybki kontakt za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu realizacji zlecenia na oferowane usługi i produkty. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.