Betafence

Betafence Szczecin

Nasi partnerzy – Betafence

Betafence Szczecin

Betafence

Betafence – koncern o międzynarodowym zasięgu

Betafence, dawniej Bekaert, to 135 lat najwyższej jakości w produkcji ogrodzeń. Jako lider w zakresie produktów, obsługi i innowacyjności zastosowań, Betafence wyznacza normy doskonałości dla całego przemysłu ogrodzeniowego. Sprzedaż na poziomie 490 milionów euro (2007 r.) plasuje Betafence na szczycie europejskiego rynku ogrodzeniowego.

Betafence projektuje, opracowuje, produkuje i dystrybuuje systemy ogrodzeniowe oraz bogaty asortyment plecionych i zgrzewanych siatek dla rolnictwa i ogrodnictwa, spełniających wszystkie wymagania wytrzymałości i trwałości.

Firma posiada aktualnie 11 zakładów produkcyjnych w 10 krajach: w Belgii (Zwevegem), Francji (Bourbourg), Wielkiej Brytanii (Sheffield), Niemczech (Schwalmtal i Werl), we Włoszech (Tortoreto), Hiszpanii (Burgos), Polsce (Kotlarnia), RPA (Paarl), Chinach (Tianjin), Iranie (Bushehr), Turcji (Stambuł) oraz w Stanach Zjednoczonych (Ennis w Teksasie), zatrudniajacych łącznie prawie 2000 osób.

Jako przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym, Betafence oferuje sprzedaż i obsługę Klientów w 90 krajach, na wszystkich kontynentach świata. W Polsce, jako Betafence Sp. z o.o., działa od 1994 roku.

Więcej na: www.betafence.pl


Materiały do pobrania:

  Betafence – Katalog 2012 | 8,86 MB

  Betafence – instrukcja montażu siatki zgrzewanej Pantanet | 0,52 MB

  Betafence – instrukcja montażu siatki plecionej Resitor | 0,56 MB


Siedziba firmy Betafence Sp. z o.oProces produkcji siatkiRolka siatki zgrzewanejZnak jakości BetafenceFlagowy produkt - Nylofor 3D