Plast-Met

Plast-Met Szczecin

Nasi partnerzy – Plast-Met

Plast-Met Szczecin

 

Plast-Met

Piękne i trwałe ogrodzenia

Firma Plast-Met jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Istnieje od 1988r. i od początku działalności zajmuje się produkcją systemów ogrodzeniowych. Ponad 20-letni okres działalności umożliwił firmie zdobycie wiedzy, doświadczenia oraz wdrożenia nowych technologii, czego skutkiem jest otrzymanie produktów o wysokiej jakości i stopniu zabezpieczeń antykorozyjnych, za atrakcyjną cenę. Wizerunek buduje w oparciu o rzetelną, uczciwą i sprawną obsługą naszych klientów, czyli Państwa.

Plast-Met jest firmą prywatną ze 100% kapitałem polskim. Szereg inwestycji w nowoczesne technologie, rozbudowę zakładu oraz operatywna, młoda kadra pozwoliły na powstanie marki dobrze postrzeganej przez klientów i dystrybutorów oraz przyczyniły się do rozbudowy sieci sprzedaży.

Wizją firmy jest zapewnić najwyższej jakości rozwiązania systemów ogrodzeniowych, które będą gwarantem bezpieczeństwa Państwa granic.

Misją firmy jest kompleksowa obsługa oraz zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów w zakresie produkowanych przez nas systemów ogrodzeniowych.

Celem firmy jest stała poprawa jakości wyrobów, obsługa klientów na najwyższym poziomie, stały rozwój firmy poprzez wdrażanie nowych technologii, które mają w pełni zaspokoić stale rosnące potrzeby naszych klientów.

Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno do klientów indywidualnych i firm. Szybko potrafimy dostosować się do wymagań klientów, służymy fachowym doradztwem oraz kompleksowo realizujemy zamówienia.

Więcej na: www.plast-met.pl


Materiały do pobrania:

  Plast-Met – Katalog ogrodzeń posesyjnych 2017 | 13,41 MB

  Plast-Met – Katalog ogrodzeń przemysłowych 2017 | 2,72 MB

  Plast-Met – Ogrodzenia frontowe 2016 | 4,78 MB

  Plast-Met – Katalog produktów 2016 | 2,02 MB


Plast-Met - siedziba firmy w TrzebnicyPlast-Met - targi branżowe Budma 2016Plast-Met - nowoczesne ogrodzenia frontowePlast-Met - ogrodzenia panelowePlast-Met - ogrodzenia siatkowe