Siatka pleciona

Siatka pleciona

Siatka pleciona

Ogrodzenie z siatki plecionej

Siatka ogrodzeniowa pleciona to najbardziej popularny i tani sposób ogrodzenia posesji, działki rekreacyjnej, terenów sportowych lub obiektów przemysłowych. Siatki ogrodzeniowe serii Pandemit firmy Plast-Met, wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i technologii, gwarantują dużą wytrzymałość oraz dobre i sprawdzone zabezpieczenia antykorozyjne.

Zalety siatki plecionej Plast-Met:

  • duża trwałość,
  • estetyczny wygląd,
  • atrakcyjna cena,
  • możliwość zastosowania na nierównym terenie,
  • doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne,
  • idealna geometria kształtu.

Siatka wykonana jest wg najnowszych technologii z drutu ocynkowanego, wyprodukowanego zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN 10218-2, PN-67/M-80026, o właściwościach mechanicznych i jakości potwierdzonej świadectwami jakości. Wytrzymałość na rozciąganie Rm= 650 MPa. Dzięki zastosowanym filtrom UV, siatka zachowuje trwały kolor, ponieważ jest zabezpieczona przed wypłukiwaniem przez słońce. Automatycznie zagięte końce siatki pozwalają na jej mocniejsze naciągnięcie na ogrodzeniu w całej płaszczyźnie.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży wysokiej jakości siatkę plecioną ocynkowaną (grubość drutu 2,5mm, oczko 50x50mm) oraz siatkę plecioną w wersji ocynkowanej i powlekanej PCV w kolorze zielonym RAL6005 (grubość drutu 1,9/3,0mm, oczko 50x50mm).
Dla Państwa wygody siatkę sprzedajemy na metry bieżące!

Oczywiście zajmujemy się także profesjonalnym montażem siatki ogrodzeniowej i podmurówki prefabrykowanej.


Siatka pleciona ocynk

siatka pleciona ocynk

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości siatka pleciona ocynkowana z zagiętymi końcówkami.

Ocynk ogniowy

siatka pleciona ocynkowana

Siatka jest doskonale zabezpieczona antykorozyjnie powłoką cynkową przez proces cynkowania ogniowego, ściśle wg normy: EN-ISO 1491.

Parametry siatki

siatka pleciona ocynkowana

Siatka wykonana jest z drutu ocynkowanego o grubości 2,5mm. Wymiary oczka: 50x50mm.

wysokości siatki plecionej

Siatki ocynkowane posiadamy na stanie magazynowym w pięciu standardowych wysokościach:


Siatka pleciona PCV

siatka pleciona powlekana pcv

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości siatka pleciona powlekana z zagiętymi końcówkami.

Powlekana plastikiem

siatka pleciona ocynkowana

W procesie produkcji drut ocynkowany bardzo ściśle powleka się warstwą termoplastycznego i mrozoodpornego tworzywa sztucznego PCV (plastyfikat S-43), odpornego na działanie promieni ultrafioletowych UV. Tworzywo posiada świadectwo jakości, deklaracje zgodności i atest producenta.

Parametry siatki

siatka pleciona ocynkowana

Siatka wykonana jest z drutu grubości 3,0mm po powleczeniu PCV (w tym drut ocynkowany fi 1,9mm). Wymiary oczka: 50x50mm.

wysokości siatki plecionej

Siatki powlekane posiadamy na stanie magazynowym w pięciu standardowych wysokościach:


Akcesoria ogrodzeniowe

System ogrodzeń siatkowych Plast-Met jest w pełni dopracowany i kompletny. W jego skład wchodzą wszystkie elementy i akcesoria pozwalające na swobodne i samodzielne zamontowanie całego ogrodzenia. Każdy element ogrodzenia siatkowego charakteryzuje wysoka odporność na korozję i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Zastosowane zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo i spokój przez wiele lat.

Słupek pośredni

słupek pośredni

Słupek pośredni ma za zadanie trzymać siatkę na całej długości. Standardowo montuje się je w odległości 2,5m od siebie. Siatka przymocowana jest do słupów za pomocą przelotek. W systemie siatkowym Plast-Met słupek pośredni ma średnicę ø42mm, a jego wysokość jest uzależniona od wysokości siatki. W cenie słupka jest również kapturek ochronny. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i powlekanej PCV.

Zapytaj o produkt

Słupek narożny

słupek narożny

Jest to słupek stabilizujący ogrodzenie. Z reguły ma większą średnicę, niż słupki pośrednie. Słupek narożny montuje się w tych punktach ogrodzenia, gdzie zmienia ono swój kierunek. Na słupku narożnym umieszcza się wszelkie akcesoria, takie jak: pręt sprężający, opaskę, napinacz, nakładki, śruby mocujące, druty naciągowe oraz części pomocnicze. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Słupek podporowy

słupek podporowy

Słupek podporowy, gładki, wykonany z rury okrągłej średnicy ø42mm. Służy do wzmocnienia słupka narożnego i początkowego oraz zabezpieczenia ich przed odkształceniem. Słupek podporowy mocuje się do słupków za pomocą nakładki aluminiowej oraz opaski ze śrubą mocującą. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Drut naciągowy

drut naciągowy

Drut naciągowy zapewnia prawidłowe naciągnięcie oraz zamontowanie siatki. Drut instalowany jest na słupkach początkowych i narożnych za pomocą napinaczy. Do słupków pośrednich natomiast montujemy go za pomocą przelotek. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i powlekanej PCV.

Zapytaj o produkt

Drut wiązałkowy

drut wiązałkowy

Giętki drut wiązałkowy (mocujący) umożliwia wiązanie drutu naciągowego do siatki lub mocowanie siatki na nietypowych słupach (np.betonowych). Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i powlekanej PCV.

Zapytaj o produkt

Pręt sprężający

pręt sprężający

Pręt sprężający (napinający) umożliwia prawidłowe naprężenie siatki plecionej poprzez wplecenie pręta w jej skrajne oczka. Służy do zakończenia siatki przy słupkach początkowych lub narożnych. Mocowany do słupków za pomocą śruby mocującej oraz opaski. Pręt wykonany jest z drutu 8mm. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Napinacz

napinacz

Napinacz służy do napinania drutu naciągowego. Posiada odlew staliwny z zębami, które działają na zasadzie jednokierunkowej blokady. Napinacz mocuje się do słupka narożnego lub początkowego za pomocą opaski i śruby mocującej. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Opaska

opaska

Opaska dostosowana do średnicy słupka łączy napinacz, podporę, części pomocnicze i pręt sprężający w estetyczną całość. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Część pomocnicza

część pomocnicza

Części pomocnicze łączone parami na opasce tworzą dodatkowy punkt mocowania podpory lub napinacza na tej samej wysokości. Występuje w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Nakładka łącząca

nakładka łącząca aluminiowa

Aluminiowa nakładka łącząca służy do przeznaczona jest do trwałego, solidnego i estetycznego połączenia słupków podporowych ze słupkami narożnymi i końcowymi za pomocą opaski i śruby. Występuje także w wersji malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Śruba mocująca

śruba mocująca

Śruba mocująca to element pozwalający połączyć pręt sprężający ze słupkiem narożnym. Śrubą
skręca się opaskę i uchwyt napinacza, a przez oczko przekłada pręt sprężający. Konstrukcja śruby zapewnia odpowiednie zamocowanie użytych elementów oraz ich wzajemne rozmieszczenie. Śruba mocująca dostępna jest tylko w wersji ocynkowanej. Wyposażona w dwie nakrętki kontrujące i podkładki.

Zapytaj o produkt

Przelotka

przelotka do siatki

Przelotka mocuje drut naciągowy do słupka pośredniego. Wykonana z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wyposażona w stalowy, ocynkowany trzpień rozporowy, stabilizujący położenie drutu naciągowego. Występuje w kolorze zielonym i szarym.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Oczywiście zajmujemy się także profesjonalnym montażem siatki ogrodzeniowej i podmurówki prefabrykowanej.


Jeśli są Państwo zainteresowani siatką plecioną – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi doświadczeni pracownicy sa do Państa dyspozycji.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.