Wózki i szyny do bram

Osprzęt do bramy przesuwnej

Wózki i szyny do bram przesuwnych

Akcesoria do bram przesuwnych

Polecamy osprzęt do wykonania bram przesuwnych samonośnych i bram przesuwnych jeżdżących po szynie: szyny jezdne i nośne, wózki i rolki jezdne, listwy zębate, gniazda i rolki najazdowe. W ofercie posiadamy również akcesoria do drzwi i bram podwieszanych: prowadnice i wózki łożyskowane, rolki prowadzące, zamki hakowe czy wieszaki.


Akcesoria do bram samonośnych

Akcesoria do bram samonośnych

Oferujemy specjalistyczne akcesoria do produkcji bram ogrodzeniowych samonośnych, czyli do bram przesuwnych wiszących, z przeciwwagą.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Akcesoria do bram przesuwnych

Akcesoria do bram przesuwnych

Proponujemy akcesoria do bram ogrodzeniowych przesuwnych klasycznych, czyli jeżdżących na rolkach po szynie.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Akcesoria do bram podwieszanych

Akcesoria do bram podwieszanych

Sprzedajemy także osprzęt i akcesoria do drzwi i bram przesuwnych podwieszanych przeznaczonych do hal i magazynów.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wózków, szyn i osprzętu do bramy przesuwnej samonośnej, bramy przesuwnej po szynie czy drzwi i bramy podwieszanej. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt z naszą infolinią +91 453 14 06.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.