Postal Steel Group

Postal Szczecin

Nasi partnerzy – Postal Steel Group

Postal Szczecin

 

Postal Steel Group

Stalowe elementy kute – naturalnie…

Firma Postal Steel Group jest liderem swojej branży w Europie. Działając od 1992 roku nieustannie dynamicznie się rozwija. Szczególnie znana jako producent i bezpośredni importer stalowych elementów kutych, akcesoriów do bram, ogrodzeń i balustrad. Jest również dostawcą produktów ze stali nierdzewnej INOX do balustrad oraz materiałów eksploatacyjnych, m. in. drutu spawalniczego, tarcz do cięcia i szlifowania stali, automatyki do bram oraz elektronarzędzi.

Firma zatrudnia ponad 100 osób. Posiadając swoje przedstawicielstwo w Polsce i Czechach, zaopatruje firmy wykonawcze i handlowe na terenie całej Europy. Magazyn centralny, dysponujący kilkoma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, znajduje się w Tarnowie Podgórnym, 10 kilometrów od największego na zachodzie Polski miasta Poznań. Jej zakład produkcyjny zlokalizowany jest kilka kilometrów od Magazynu Centralnego, w miejscowości Przeźmierowo. Własna flota transportowa umożliwia jej szybkie dostarczenie towaru bezpośrednio do Klienta.

Corocznie firma obecna jest na wielu międzynarodowych imprezach targowych takich jak Eisenwarenmesse w Kolonii (Niemcy), IHM w Monachium (Niemcy), MADE EXPO w Mediolanie (Włochy), SEEBE w Belgradzie (Serbia), Construct Expo w Bukareszcie (Rumunia), PLOVDIV w Plowdiw (Bułgaria), IBF w Brnie (Czechy), CONECO w Bratysławie (Słowacja), InterBud Expo w Kijowie (Ukraina), BUDMA w Poznaniu (Polska), w trakcie których Klienci mogą bliżej zapoznać się z oferowanymi przez nią produktami.

Postal posiada w stałej sprzedaży ponad 18 000 artykułów, stale wzbogacając asortyment oferowanych towarów. Jest dystrybutorem systemów automatyki bram CAME i FAAC, a także dostawcą elektronarzędzi znanych marek Bosch, DeWalt oraz narzędzi Yato. Coraz większą popularnością cieszą się własne marki jej produktów – tarcze do cięcia i szlifowania STAR FLEX, drut spawalniczy Platinium oraz STAR WIRE.

Postal regularnie podnosi jakość obsługi, oferując swoje produkty w atrakcyjnych cenach.

Więcej na: www.postal.pl


Materiały do pobrania:

  Postal – Stalowe elementy kute część I | 10,70 MB

  Postal – Stalowe elementy kute część II | 9,01 MB

  Postal – Tarcze Star Flex | 1,51 MB


Postal Steel Group - siedziba firmy w Tarnowie PodgórnymPostal Steel Group - 18 000 produktów pod jednym dachemPostal Steel Group - nowoczesne centrum dystrybucyjnePostal Steel Group - prawie 4 tysiące metrów kwadratowych magazynówPostal Steel Group - własna marka tarcz do cięcia Star Flex