Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia frontowe

Ogrodzenie posesji jest jedną z wizytówek każdego domu. Dostępny w naszym Centrum w Szczecinie bogaty wybór ogrodzeń zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stalowe posesyjne ogrodzenia frontowe

Stalowe ogrodzenia frontowe

Oferujemy metalowe ogrodzenia posesyjne wiodących polskich producentów: Wiśniowski, Plast-Met, Konsport, Drewbet i Gamm.
Stalowe systemy ogrodzeniowe to przęsła, słupki, furtki i bramy. W sprzedaży posiadamy zarówno proste, nowoczesne wzory, jak i bardziej ozdobne i kute. Realizujemy zarówno katalogowe wymiary ogrodzeń, jak i dopasowujemy ogrodzenia pod wymiar. Ogrodzenia wykonane w najlepszej jakości, doskonale zabezpieczone antykorozyjnie, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom systemowym – proste w montażu.

Imitacja kamienia – ogrodzenia łupane

Polecamy Państwu modułowy system murowanego ogrodzenia łupanego wykonany z wibroprasowanych betonowych pustaków i kształtek, barwionych w masie – imitujących naturalny kamień lub piaskowiec. Charakteryzuje się on bogatą kolorystyką, niską nasiąkliwością, wysoką mrozoodpornością oraz wytrzymałością na uszkodzenia. Klasyczna i harmonijna forma ogrodzenia łupanego sprawia że stosować można je bez względu na styl, w jakim zrealizowano dom, ogród i elementy małej architektury. Imitacja naturalnego przekroju skały podkreśla niepowtarzalność formy.

Panele kratowe – nowa jakość ogrodzeń

panele kratowe

Gdy liczy się prostota, bezpieczeństwo, trwałość oraz elegancja. Panele kratowe stanowią nową jakość systemów ogrodzeniowych dla obiektów przemysłowych, osiedli zamkniętych i urzędów użyteczności publicznej. Ogrodzenia panelowe cieszą się ogromną popularnością także wśród Klientów indywidualnych, zastępując ogrodzenie siatkowe na posesjach prywatnych, gdyż bardziej komponują się do nowoczesnej bryły domu.

Siatka zgrzewana

siatka zgrzewana

Ogrodzenie z siatki zgrzewanej to wysoka jakość za rozsądną cenę. W naszej ofercie występuje siatka zgrzewana w kolorze antracyt i w kolorze zielonym wraz ze słupami i akcesoriami do siatki. Dzięki zastosowanym filtrom UV, siatka zachowuje trwały kolor, ponieważ jest zabezpieczona przed wypłukiwaniem przez słońce. Dostępne są także siatki zgrzewane specjalne – hodowlane, o małych oczkach.

Siatka pleciona

siatka pleciona

Sprzedajemy także tradycyjne, najlepsze gatunkowo siatkowe systemy ogrodzeniowe z siatki plecionej ocynkowanej lub ocynkowanej i powlekanej PCV. W komplecie znajdą Państwo różnorodne słupki ogrodzeniowe (pośrednie, narożne i podporowe), drut naciągowy, drut wiązałkowy, pręty napinające, napinacze, przelotki i wiele innych niezbędnych akcesoriów do siatek w konkurencyjnej cenie.

Podmurówka

Podmurówka prefabrykowana

Chcą Państwo zmniejszyć koszty inwestycji? Rozwiązaniem jest podmurówka z betonowych prefabrykatów. System prefabrykowanej podmurówki sprawdza się z jednej strony jako tańsza alternatywa monolitycznej wylewki betonowej, a z drugiej – konkurencja dla obrzeży trawnikowych. Modułowy system prefabrykatów sprawia, iż wykonywanie ogrodzenia jest o wiele tańsze, szybsze i łatwe nawet dla nieprofesjonalisty.


Zapraszamy do obejrzenia naszej ekspozycji!


Oczywiście zajmujemy się także profesjonalnym montażem powyższych posesyjnych systemów ogrodzeniowych. Zaufało nam wiele firm, powierzając nam montaż ogrodzenia panelowego, montaż ogrodzenia z siatki, montaż podmurówki i montaż bram.
Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę. Odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy korzystną ofertę!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu realizacji zlecenia na oferowane usługi i produkty. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.