Inteligentny dom

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Systemy inteligentnego domu

Technologia inteligentnego domu. Kontroluj, sprawdzaj i zarządzaj dostępem do domu czy firmy jednym ruchem ręki – poprzez aplikację na Twoim smartfonie. Dzięki inteligentnej technologii zadbasz o ochronę swojej własności, a także o bezpieczeństwo osób najbliższych oraz pracowników. Sterowanie automatyką, sprawdzenie jej statusu, ustalenie harmonogramu i nadawanie uprawnień dostępu możliwe jest z każdego miejsca na świecie.


Technologia WiControlWiControl / Wiśniowski

Dostęp pod Twoją kontrolą. WiControl umożliwia sterowanie wszystkimi bramami marki Wiśniowski oraz drzwiami z serii Creo z silnikiem z dowolnego miejsca na świecie. Sterownik Ri-Co, na którym bazuje system, wykorzystuje sieć micro wifi, dzięki której w prosty sposób łączy się z domowym routerem WiFi. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Sterownik dostępny jest w dwóch wersjach. W podstawowej pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. W rozszerzonej da dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu.

Zapytaj o produkt


Technologia AirKeyAirKey / Wiśniowski

Elastyczna kontrola. System AirKey pozwala zarządzać dostępem do pomieszczeń przez Internet. Za pośrednictwem modułu online możemy ustalić – komu, kiedy i na jak długo nadamy uprawnienia dostępu. W razie potrzeby możemy też je szybko cofnąć czy sprawdzić historię wejść konkretnych użytkowników. AirKey działa na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, ale też na telefonach z systemem Android. Aplikacja mobilna sprawia, że klucz do systemu mamy zawsze przy sobie. Za jego pomocą zaprogramujemy też inne nośniki identyfikacji, jak karty czy breloki.

Zapytaj o produkt


Technologia TaHomaTaHoma / Somfy

W Twoim rytmie. Inteligentny dom nie wymaga ciągłej ingerencji w system sterowania, samemu dbając o ochronę domowników. Taki komfort daje automatyka TaHoma Somfy. Dzięki systemowi TaHoma możemy dostosować wszelkie urządzenia w domu do rytmu naszego życia. W tym bramy i drzwi, które można zaprogramować, by same się otwierały lub zamykały w wybranych porach dnia. Za pomocą telefonu uzyskamy też stały nadzór i w razie potrzeby przejmiemy kontrolę nad automatyką poza ustalonym harmonogramem.

Zapytaj o produkt


Interesują Państwa systemy inteligentnego domu? Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.