Samozamykacze

Samozamykacze do furtek

Samozamykacze

Samozamykacz do furtek

Samozamykacze do furtek umożliwiają samoczynne zamknięcie furtki po jej otwarciu przez użytkownika. Nasze samozamykacze hydrauliczne działają na podstawie mechanicznej sprężyny i opatentowanemu systemowi tłumienia. To rozwiązanie pozwala na stałą prace samozamykacza przez cały rok niezależnie od temperatury. Również prędkość i siła zamykania mogą być regulowane, a dodatkowo samozamykacz może być wyposażony w funkcję domyku. Samozamykacze firmy Locinox to doskonałe rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych, osiedli zamkniętych, zakładów przemysłowych, szkół czy przedszkoli.


Samozamykacz Locinox Samson-2

Samozamykacz Locinox Samson-2

Łatwy montaż i elastyczna funkcjonalność sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do większych furtek. Samson-2 jest wszechstronnym hydraulicznym samozamykaczem, który został zaprojektowany z wysokiej jakości komponentów zapewniających wyjątkowo długą żywotność. Zmiany temperatury nie mają wpływu na płynną i stałą pracę. Zestawy dołączonych wsporników montażowych pozwalają zamontować Samson-2 w każdej sytuacji.

  Charakterystyka:

 • Specjalnie zaprojektowany do zastosowań zewnętrznych: odporny na deszcz i mróz, od -30 do +70 stopni C.
 • Niezwykle trwały: 3 lata gwarancji i 500 000 cykli,
 • Kąt otwarcia do 150°,
 • Ciężar skrzydła furtki do 150 kg,
 • Szerokość furtki: od 900mm do 2000mm,
 • Do furtek lewych i prawych.

Zapytaj o produkt


Samozamykacz Locinox Verticlose

Samozamykacz Locinox Verticlose-2

Verticlose-2 to najwyższej klasy samozamykacz z serii Verticlose . Jest niezwykle wszechstronny i posiada kilka doskonałych funkcji, które sprawiają, że Verticlose-2 jest idealny do zawiasów 90° i 180°. Zintegrowane napięcie wstępne, bezstopniowa regulacja prędkości i domyku, wraz z systemem montażowym Quick-fix gwarantują szybki i wydajny montaż.

  Charakterystyka:

 • Specjalnie zaprojektowany do zastosowań zewnętrznych: odporny na deszcz i mróz, od -30 do +70 stopni C.
 • Niezwykle trwały: 3 lata gwarancji i 500 000 cykli,
 • Bardzo dokładna regulacja prędkości zamykania i ostatecznego domknięcia,
 • Przeznaczony do zawiasów pozwalających na otwarcie na 90° i 180°,
 • Ciężar skrzydła furtki do 150 kg,
 • Szerokość furtki: od 900mm do 1500mm,
 • Mały opór przy otwieraniu: 25 Nm.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Zainteresowany? Chętnie przygotujemy ofertę dla indywidualnego rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.