Ogrodzenia przemysłowe

Nowoczesne ogrodzenia przemysłowe

Proponujemy kompleksowe systemy ogrodzeń dla obiektów przemysłowych: ogrodzenia panelowe, segmenty przemysłowe, bramy wjazdowe i furtki, ogrodzenia siatkowe, system podmurówki prefabrykowanej.

Panele kratowe

panele kratowe

Gdy liczy się prostota, bezpieczeństwo, trwałość oraz elegancja.

Panele kratowe stanowią nową jakość systemów ogrodzeniowych dla obiektów przemysłowych, osiedli zamkniętych i urzędów użyteczności publicznej. Ogrodzenia panelowe cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów.

Segmenty przemysłowe

segmenty przemysłowe

Estetyczne rozwiązanie systemowe dla przemysłu.

Segmenty przemysłowe to proste w formie ogrodzenia wykonywane w konstrukcji otwartej, półotwartej i zamkniętej. Dzięki wypełnieniu z kształtowników tworzy jednorodną całość z bramami i furtkami przemysłowymi.

Bramy wjazdowe

Bramy przemysłowe

Funkcjonalne dopełnienie zamknięcia całego terenu.

W skład ogrodzenia wchodzą także furtki wejściowe oraz bramy przemysłowe (skrzydłowe i przesuwne) nawet do kilkunastu metrów szerokości. Bramy i furtki mogą być wypełnione panelem 3D, 2D lub kształtownikiem 25x25mm i sterowane ręcznie lub automatycznie.

Siatka pleciona

siatka pleciona

Tradycja w ogrodzeniach.

Sprzedajemy także tradycyjne, najlepsze gatunkowo siatkowe systemy ogrodzeniowe ocynkowane i powleczone PCV. W komplecie znajdą Państwo różnorodne słupki ogrodzeniowe (pośrednie, narożne i podporowe), drut naciągowy, drut wiązałkowy, pręty napinające, napinacze, przelotki i wiele innych niezbędnych akcesoriów do siatek w konkurencyjnej cenie.

Podmurówka

Podmurówka prefabrykowana

Chcą Państwo zmniejszyć koszty inwestycji? Rozwiązaniem jest podmurówka z betonowych prefabrykatów.

System prefabrykowanej podmurówki sprawdza się z jednej strony jako tańsza alternatywa monolitycznej wylewki betonowej, a z drugiej – konkurencja dla obrzeży trawnikowych. Modułowy system prefabrykatów sprawia, iż wykonywanie ogrodzenia jest o wiele tańsze, szybsze i łatwe nawet dla nieprofesjonalisty.

Drut kolczasty

Drut kolczasty

Uzupełnienie szczególnej ochrony i obszarów o ograniczonej dostępności.

Dla szczególnego zabezpieczenia obiektów polecamy drut kolczasty lub zasieki ostrzowe montowane na wysięgnikach, które stanowią ogrodzenie uzupełniające tradycyjne formy ogrodzeniowe.


Oczywiście zajmujemy się także profesjonalnym montażem powyższych przemysłowych systemów ogrodzeniowych. Zaufało nam wiele firm, powierzając nam montaż ogrodzenia panelowego, montaż ogrodzenia z siatki, montaż podmurówki i montaż bram.
Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę i przekonaj się, jakie to proste!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.