Bramy wjazdowe przemysłowe

Bramy przesuwne przemysłowe

Bramy wjazdowe przemysłowe

Bramy skrzydłowe przemysłowe

W skład ogrodzenia wchodzą także furtki wejściowe oraz bramy przemysłowe (przesuwne i skrzydłowe) nawet do kilkunastu metrów szerokości. Bramy i furtki mogą być wypełnione panelem kratowym 3D, panelem kratowym 2D lub kształtownikiem 25x25mm. Bramy są sterowane ręcznie lub automatycznie.

Bramy przesuwne samonośne

Bramy przesuwne przemysłowe

Brama przemysłowa przesuwna samonośna zawieszona jest wysięgnikowo kilkanaście centymetrów ponad podłożem. Dzięki temu w jej świetle nie ma żadnych przeszkód, a brama pracuje sprawnie niezależnie od pory roku. Bramy przesuwne charakteryzują się solidną konstrukcją i masywną budową. Przeznaczone do zamknięcia wjazdów nawet do 18 metrów.

Nasze realizacje:

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Bramy skrzydłowe

Ogrodzenia przemysłowe - bramy wjazdowe skrzydłowe

Bramy skrzydłowe to uniwersalne rozwiązanie dostępne w szerokiej ofercie wymiarów, w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Sprawdzona konstrukcja zapewnia sprawną pracę w każdych warunkach, stanowiąc jednocześnie solidne zamknięcie terenu.

Nasze realizacje:

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Furtki przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe - furtka przemysłowa

Furtki przemysłowe to maksymalna funkcjonalność w każdych warunkach. Wysoka jakość oferowanych przez nas furtek daje pewność ich długotrwałego i niezawodnego działania.


furtki Plast-Met


Furtka Solid

Furtki SOLID, jak sama nazwa wskazuje, cechuje solidna konstrukcja. W komplecie ze słupami oraz kompletem zawiasowo-zamkowym. Otwierana ręcznie lub za pomocą elektrozaczepu. Do wyboru mamy następujące rodzaje wypełnień:

Furtka Solid z kształtownika

1.Furtka Solid z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25x25mm, spawanym do konstrukcji

Furtka Solid z panelem kratowym 3D

2.Furtka Solid z wypełnieniem panelem kratowym 3D, spawanym do konstrukcji

  Cechy charakterystyczne:

 • konstrukcja ramy 40x40mm,
 • słupy z profila 80x80mm,
 • standardowe szerokości wjazdu – od 1000 do 1200mm co 100mm,
 • standardowa wysokość – od 1000 do 2000mm co 250mm,
 • zamek i zderzak Locinox,
 • zawiasy regulowane,
 • możliwość zastosowania elektroczaczepu,

Zapytaj o produktFurtka Specjal

Furtki Specjal to odchudzone wersje furtek Solid. Furtki w komplecie ze słupami oraz kompletem zawiasowo-zamkowym. Otwierana ręcznie lub za pomocą elektrozaczepu. Do wyboru mamy następujące rodzaje wypełnień:

furtka Specjal z kształtownika

1.Furtka Specjal z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 15x15mm (diagonalnie), spawanym do konstrukcji

furtka Specjal z panelem kratowym 3D

2.Furtka Specjal z wypełnieniem panelem kratowym 3D, spawanym do konstrukcji

  Cechy charakterystyczne:

 • konstrukcja furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40x40mm,
 • słupy z profila 80x80mm,
 • standardowe światło przejścia – 1000mm,
 • standardowa wysokość – od 1200 do 2000 mm co 100mm,
 • zamek i zderzak LOB,
 • zawiasy regulowane,
 • możliwość zastosowania elektrozaczepu,

Zapytaj o produktFurtka Uniwersalna

Zaletą furtek uniwersalnych jest ich uniwersalna stronność, polegająca na możliwości ustawienia przez klienta dowolnego tj. prawego lub lewego kierunku jej otwierania na posesję. Jest to rozwiązanie opracowane przez Plast-Met, który jako pierwszy wprowadził na rynek produkt o tej funkcjonalności. Furtki w komplecie ze słupami oraz kompletem zawiasowo-zamkowym. Do wyboru mamy następujące rodzaje wypełnień:

furtka Uniwersalna z panelem kratowym

1.Furtka Uniwersalna z wypełnieniem panelem kratowym 4/4mm (bez przetłoczeń), spawanym do konstrukcji.

furtka Uniwersalna z kształtownika

2.Furtka Uniwersalna z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 15x15mm (diagonalnie), spawanym do konstrukcji.

  Cechy charakterystyczne:

 • konstrukcja furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40x40mm,
 • słupy z profila 60x60mm,
 • standardowe światło przejścia – 1000mm,
 • standardowe wysokości – 1000, 1200, 1500 i 1700mm,
 • zamek i zderzak LOB,
 • zawiasy regulowane,
 • wypełnienie pasuje do ogrodzeń panelowych i siatkowych.

Towar na stanie magazynowym

Zapytaj o produkt


Zabezpieczenie antykorozyjne

Bramy wjazdowe skrzydłowe poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, zaś połączenie właściwości stali ocynkowanej oraz powłoki lakierowej w systemie Duplex podnosi estetykę bramy.


Kolorystyka

Typowymi kolorami bram skrzydłowych są kolor zielony (RAL6005), grafitowy/antracyt (RAL7016 i RAL7024), szary (RAL7030) i czarny (RAL9005).
Dzięki bogatemu wyborowi mogą Państwo dobrać kolor bramy do ogrodzenia, elewacji, stolarki otworowej lub innych elementów wykończenia. Na specjalne zamówienie możliwe jest użycie kolorów z całej palety RAL.
Oczywiście, oferujemy również bramy skrzydłowe w wersji tylko ocynkowanej ogniowo, tzn. bez powłoki poliestrowej.

bramy skrzydłowe - kolory typowe

Nasze realizacje:

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI


Jeśli są Państwo zainteresowani furtkami i bramami wjazdowymi przemysłowymi – prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, zapytanie telefoniczne lub zapraszamy do firmy. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.