Skrzynki pocztowe

Skrzynki pocztowe

Skrzynki pocztowe

Skrzynka pocztowa na ogrodzenie

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju eleganckie skrzynki pocztowe: proste, jednostronne, z gazetownikiem, dwustronne, montowane w ogrodzenie, wpuszczane w słupy murowane, gładkie, z indywidualną grafiką, a także ze zintegrowanym domofonem. Skrzynki produkowane są w Polsce i charakteryzują się wysoką jakością wykonania.


Skrzynki jednostronne – naścienne i na ogrodzenie


Skrzynka 7N nierdzewnaModel 7N / Metal Park

Prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców średnich przesyłek. Wymiary: 265x360x55/70mm. Zabezpieczenie: stal nierdzewna.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 8Model 8 / Metal Park

Nowoczesna prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów. Innowacyjne rozwiązanie otworu wrzutowego podnosi bezpieczeństwo przesyłek. Wymiary: 400x330x100/120mm. Zabezpieczenie: ocynk + farba proszkowa.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 8RModel 8R / Metal Park

Nowoczesna prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów z pojemnikiem na gazety. Innowacyjne rozwiązanie otworu wrzutowego podnosi bezpieczeństwo przesyłek. Wymiary: 400x330x100/120mm. Gazetownik: 390x110x100mm. Zabezpieczenie: ocynk + farba proszkowa.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 8RI FModel 8RI F / Metal Park

Nowoczesna prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów z pojemnikiem na gazety. Innowacyjne rozwiązanie otworu wrzutowego podnosi bezpieczeństwo przesyłek. Skrzynka pokryta folią z nadrukiem. Do wyboru gotowych 18 zdjęć lub indywidualny wzór. Wymiary: 400x330x100/120mm. Gazetownik: 390x110x100mm. Zabezpieczenie: ocynk + farba proszkowa + folia.

Zapytaj o produkt


Skrzynki dwustronne – do montowania w ogrodzeniu


Skrzynka 3PModel 3P / Metal Park

Nowoczesna, prostokątna skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów montowana w przęśle ogrodzenia. Model z dużymi drzwiami i dodatkowym uszczelnieniem. Wymiary: 394x306x103mm. Zabezpieczenie: ocynk + farba proszkowa.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 5PModel 5P / Metal Park

Nowoczesna, kwadratowa skrzynka na listy przeznaczona dla odbiorców dużych przesyłek i katalogów montowana w ogrodzeniu. Wymiary: 400x400x160mm. Zabezpieczenie: ocynk + farba proszkowa.

Zapytaj o produkt


Skrzynki przelotowe – montowane w słupie murowanym


Skrzynka 6Model 6 / Metal Park

Przelotowa skrzynka na korespondencję montowana w murze. Wymiary: 285x110x260/410mm. Zabezpieczenie: ocynk + farba proszkowa.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 6NModel 6N / Metal Park

Przelotowa skrzynka na korespondencję montowana w murze. Wymiary: 285x110x260/410mm. Zabezpieczenie: stal nierdzewna.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 76NModel 76N / Metal Park

Skrzynka przeznaczona do montażu na wewnętrznej stronie ogrodzenia pełnego w komplecie z panelem frontowym. Wymiary skrzynki: 265x360x55mm. Wymiary frontu wrzutowego: 285x110mm. Zabezpieczenie: stal nierdzewna.

Zapytaj o produkt


Skrzynki przelotowe z domofonem


Skrzynka 6PPModel 6PP / Metal Park

Przelotowa, nowoczesna skrzynka na listy do montażu w słupku ogrodzenia lub w murze. W komplecie ze zintegrowanym analogowym systemem domofonowym MR2. Wymiary z osłoną: 110x130x66mm. Zabezpieczenie: stal nierdzewna.

Zapytaj o produkt

Skrzynka 6DUModel 6DU / Metal Park

Przelotowa, nowoczesna skrzynka na listy do montażu w słupku ogrodzenia lub w murze. W komplecie ze zintegrowanym analogowym systemem domofonowym MR2. Wymiary z osłoną: 110x130x66mm. Zabezpieczenie: stal nierdzewna.

Zapytaj o produkt


Są Państwo zainteresowani naszymi skrzynkami na listy? A może systemami domofonowymi? Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub poprzez wypełnienie poniższego formularza.


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.