Key

Nasi partnerzy – Key Automation

 

Key

Innowacja, funkcjonalność i wzornictwo

Key Automation jest młodym, dynamicznym włoskim przedsiębiorstwem, zajmującym się opracowywaniem i produkcją napędów do bram ogrodzeniowych, bram garażowych, szlabanów drogowych i drzwi automatycznych.

Rozwiązania proponowane przez Key pomagają w sprawniejszym, bezpieczniejszym i bardziej efektywnym przemieszczaniu osób i przedmiotów w obszarach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Key oferuje bezpieczne i funkcjonalne produkty, cechujące się nowoczesnym i wyrazistym wzornictwem. Proponowane produkty gwarantują instalatorowi łatwość montażu a klientowi wygodę użytkowania.

Działalność Key Automation cechuje podążanie za potrzebami klienta we wszystkich jego obszarach działania. Wyrazem tego są profesjonalne rozwiązania oraz zdobywanie doświadczenia na różnych rynkach na świecie.

Stymulujemy innowację poprzez pomysły, prace badawcze i wykorzystanie nowych materiałów, oferujemy najlepsze rozwiązania dla wszystkich przestrzeni mieszkalnych.

Więcej na: www.key-polska.pl


Materiały do pobrania:

  Key Automation – Katalog 2016 | 6,10 MB

  Key Automation – Night Light System | 0,78 MB


Key Automation - siedziba firmy w Noventa di PiaveKey Automation - targi R+T w StuttgarcieKey Automation - wodoodporny pilot SubKey Automation - Night Light SystemKey Automation - nowe szlabany Alt