Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu

Tylko dla uprawnionych. Dla podniesienia lokalnego bezpieczeństwa proponujemy systemy kontroli dostępu i zdalnego sterowania, dedykowane dla obiektów przemysłowych, zamkniętych osiedli, parkingów czy wspólnot mieszkaniowych. Wszystko po to, aby uniemożliwić nieuprawniony wstęp na Państwa teren osobom postronnym. Dla zabezpieczenia posesji prywatnych oferujemy cyfrowe systemy domofonowe audio i video oraz nowoczesną technologię inteligentnego domu.

Zdalne sterowanie

Systemy zdalnego sterowania

Bezprzewodowe nadajniki zdalnego sterowania, zwane potocznie pilotami, przesyłają sygnał do urządzenia za pomocą transmisji radiowej. Najczęściej wykorzystują do tego częstotliwość 433.92MHz lub 868.35MHz. To dzięki pilotom możemy już z daleka jednym palcem otworzyć i zamknąć naszą bramę automatyczną. Nasza oferta pilotów do bram jest bogata i różnorodna.

Dostęp elektroniczny

Dostęp elektroniczny

Elektroniczne systemy kontroli dostępu. Polecamy szereg rozwiązań w postaci urządzeń przewodowych i bezprzewodowych, które umożliwiają sterowanie automatyką, nadzorują jej użytkowników i chronią przed wjazdem osób nieuprawnionych. Są to klawiatury kodowe, przełączniki kluczykowe oraz czytniki kart, linii papilarnych i rejestratory dostępu.

Bramki obrotowe

bramki obrotowe

Praktyczna i funkcjonalna selekcja ruchu pieszych. Trójramienne bramki obrotowe (tripody) to idealne rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu do wnętrza zarówno małych i średnich obiektów sportowych, supermarketów czy zakładów pracy, jak i miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszego: obszary wystawiennicze, stadiony, ośrodki sportowe, parkingi, centra handlowe, stacje metra czy instytucje publiczne.

Samozamykacze

samozamykacze

Samozamykacze gazowe do furtek umożliwiają samoczynne zamknięcie furtki po jej otwarciu przez użytkownika. Skrzydło nie jest zamykane z hukiem, ale przesuwa się powoli i łagodnie i zawsze domyka. Prędkość zamykania może być płynnie regulowana. Samozamykacze gazowe to doskonałe rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych, osiedli zamkniętych, zakładów przemysłowych, szkół czy przedszkoli.

Systemy domofonowe

kat_domofony

Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych proponujemy wyjątkowo proste w montażu systemy domofonowe i wideodomofonowe oparte na cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Pełna współpraca z elektrozaczepami do furtek i automatyką wjazdową. Nowoczesne wideodomofony to wygoda i bezpieczeństwo w zasięgu ręki.

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Kontroluj, sprawdzaj i zarządzaj dostępem do domu czy firmy jednym ruchem ręki – poprzez aplikację na Twoim smartfonie. Dzięki inteligentnej technologii zadbasz o ochronę swojej własności, a także o bezpieczeństwo osób najbliższych oraz pracowników. Sterowanie automatyką, sprawdzenie jej statusu, ustalenie harmonogramu i nadawanie uprawnień dostępu możliwe jest z każdego miejsca na świecie.