Rolling Center

Rolling Center Szczecin

Nasi partnerzy – Rolling Center

Rolling Center Szczecin

 

Rolling Center

Innowatorzy Made in Italy

Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo Rolling Center S.p.A. oferuje akcesoria do metalowych bram i drzwi przesuwnych, samonośnych i skrzydłowych. Dzięki zaawansowanym narzędziom badawczym i projektowym firma produkuje artykuły najwyższej jakości, zyskując doskonałą reputację na całym świecie: od USA po Daleki Wschód.

Choć firma produkuje ponad 1200 artykułów, bezustannie dąży do rozwoju. Dynamiczny i kreatywny zespół inżynierów codziennie projektuje i rozwija produkty Rolling Center, aby wprowadzać nowe rozwiązania, zwiększać funkcjonalność i podążać za wymaganiami zmieniającego się rynku i oczekiwaniami Klientów. Rolling Center stawia na nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość, co potwierdza otrzymany certyfikat ISO 9001:2008.

Charakterystycznym znakiem marki Rolling Center jest cynkowanie galwaniczne produktów stalowych z żółtą pasywacją. Oznacza to kilkakrotnie dłuższą wytrzymałość na korozję niż standardowe cynkowanie galwaniczne „białe”. Dla zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów wprowadzono powłokę Pro-G1000, której „1000” pochodzi z długości testu solnego, który nie wykazał korozji po 1000 godzinach badania.

W 2013 roku powstała firma Rolling Center Polska Monika Markiewicz Spółka Jawna, która prowadzi dystrybucję produktów włoskiej marki. Polska spółka posiada wykwalifikowany i doświadczony zespół, co gwarantuje Klientom profesjonalną obsługę i pomoc techniczną w doborze rozwiązań dla każdego typu drzwi i bram.

Więcej na: www.rollingcenter.pl


Materiały do pobrania:

  Rolling Center – Katalog produktów 2015 | 34,80 MB


Rolling Center - siedziba firmy w Falzè di TrevignanoRolling Center - ciągła obecność marki na targach branżowychRolling Center - ciągła innowacja od 1975 rokuRolling Center - gama ponad 1200 produktówRolling Center - znak najwyższej jakości