Siatka zgrzewana

Siatka zgrzewana

Siatka zgrzewana

Ogrodzenie z siatki zgrzewanej

Siatka ogrodzeniowa zgrzewana to alternatywa dla siatki plecionej i paneli kratowych. W naszej ofercie występuje modna siatka zgrzewana w kolorze antracyt oraz tradycyjna siatka zgrzewana w kolorze zielonym wraz ze słupami i akcesoriami pozwalającymi na sprawne zamontowanie całego ogrodzenia. Dzięki zastosowanym filtrom UV siatka zachowuje trwały kolor, ponieważ jest zabezpieczona przed wypłukiwaniem przez słońce. Siatka zgrzewana sprawdza się idealnie jako ogrodzenie prywatnych ogrodów i parków. Dostępne są także siatki zgrzewane specjalne – hodowlane, o małych oczkach.

Zalety siatki zgrzewanej:

  • duża trwałość,
  • estetyczny wygląd,
  • minimalna ilość akcesoriów,
  • możliwość zastosowania na nierównym terenie,
  • doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne,
  • idealna geometria kształtu.

Siatka zgrzewana jest wykonana z drutu ocynkowanego, a następnie powleczona PVC. Zastosowany proces przygotowania powierzchni drutu zapewnia doskonałą przyczepność powłoki do podłoża. Dla zwiększenia sztywności druty poziome są karbowane na każdym oczku.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży systemy ogrodzeń zgrzewanych Pantanet Family, Pantanet Protect firmy Betafence oraz Vilaplast i Domiplast firmy Plast-Met.
Dla Państwa wygody siatkę sprzedajemy na metry bieżące!


Rodzaje siatki zgrzewanej:


Siatka Pantanet Family

Siatka z drutu ocynkowanego, zgrzewana na każdym łączeniu, a następnie pokryta PCV. Grubość drutu: 2,5mm. Wymiar oczka: 101.6×50.8mm. U góry i na dole w odległości 25,4 mm od brzegu siatka wzmocniona jest dodatkowym poziomym drutem usztywniającym. Kolory siatki: zielony i antracyt metalizowany. Dostępne rozmiary: 102, 122, 152, 183cm. Długość rolki: 25mb.

siatka zgrzewana Pantanet

Zapytaj o produkt


Siatka Pantanet Protect

Siatka z drutu ocynkowanego, zgrzewana na każdym łączeniu, a następnie pokryta PVC. Grubość drutu: poziomy – 2,50 mm, pionowy – 2,20 mm. Wymiar oczka: 50x50mm. Pojedyncze druty na końcach siatki. Długość rolki: 25mb.

siatka zgrzewana pantanet protect

Zapytaj o produkt


Siatka Vilaplast

Siatka z drutu ocynkowanego, zgrzewana na każdym łączeniu, a następnie pokryta PCV. Grubość drutu: 2,2mm. Wymiar oczka: 101.6×50.8mm. Pojedyncze druty na końcach siatki. Kolory siatki: zielony. Dostępne wymiary: 60, 100, 120, 150cm. Długość rolki: 15mb.

siatka zgrzewana Vilaplast

Zapytaj o produkt


Siatka Domiplast

Siatka z drutu ocynkowanego, zgrzewana na każdym łączeniu, a następnie pokryta PVC. Grubość drutu: 2,2mm. Wymiar oczka: 101,6×76,2mm. Pojedyncze druty na końcach siatki. Kolory siatki: zielony. Dostępne wymiary: 100, 120, 150cm. Długość rolki: 15mb.

siatka zgrzewana domiplast

Zapytaj o produkt


Akcesoria ogrodzeniowe

System ogrodzeń zgrzewanych jest w pełni dopracowany i kompletny. W jego skład wchodzą wszystkie elementy i akcesoria pozwalające na swobodne i samodzielne zamontowanie całego ogrodzenia. Każdy element ogrodzenia siatkowego charakteryzuje wysoka odporność na korozję i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Zastosowane zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo i spokój przez wiele lat.

Słupek profilowany

słupek do siatki zgrzewanej

Profilowany stalowy słup z listwą montażową przeznaczony do montażu siatki zgrzewanej przy użyciu nierdzewnych klipsów. Zastosowana listwa montażowa gwarantuje szybki i profesjonalny montaż oraz optymalne napięcie siatki przy użyciu minimalnej ilości akcesoriów. Słupek zakończony plastikowym kapturkiem. Występuje w wersji ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Słupek podporowy

słupek podporowy

Słupek podporowy, gładki, wykonany z rury okrągłej średnicy ø38mm lub ø42mm. Służy do wzmocnienia słupka narożnego i początkowego oraz zabezpieczenia ich przed odkształceniem. Słupek podporowy mocuje się do słupków za pomocą nakładki aluminiowej oraz opaski ze śrubą mocującą. Występuje w wersji ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Zapytaj o produkt

Klips nierdzewny

klipsy nierdzewne do siatki zgrzewanej

Klipsy nierdzewne służą do mocowania siatki zgrzewanej do słupka. Do słupków rozpoczynających i zakańczających ogrodzenie mocujemy siatkę co 10 cm, natomiast przy słupkach pośrednich klipsy umieszczamy co 20 cm. Wykonywane są z drutu nierdzewnego INOX. Opakowania: 100, 250 i 500 szt.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Oczywiście zajmujemy się także profesjonalnym montażem siatki ogrodzeniowej i podmurówki prefabrykowanej.


Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę, a chętnie przygotujemy kosztorys!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.