Bramy garażowe

Bramy do garażu

Bramy garażowe

brama na pilota

Sezamie otwórz się…

Wśród propozycji naszego Centrum Ogrodzeń ze Szczecina znajdą Państwo jedno- i dwustanowiskowe bramy garażowe do prywatnych posesji oraz wielkie, nowoczesne bramy do obiektów przemysłowych, hal magazynowych i warsztatów. Do wyboru oferujemy bramy otwierane ręcznie oraz bramy automatyczne na pilota.

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy garażowe bramy segmentowe, bramy uchylne, bramy roletowe i bramy rozwierne (skrzydłowe) w rozmiarach typowych oraz wyprodukowane pod konkretny wymiar.
Sprzedawane przez nas bramy garażowe renomowanych firm charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a prawidłowo zamontowane są trwałe, funkcjonalne i bezpieczne.

Bramy segmentowe

brama segmentowa na pilota

Nowoczesne bramy segmentowe zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki pionowemu (lub poziomemu) prowadzeniu płaszcza bramy nie zajmują miejsca przed budynkiem i można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bogate wzornictwo oklein drewnopodobnych umożliwia dopasowanie bramy do stolarki okiennej, swoich gustów lub znalezienie indywidualnego rozwiązania. Kolejnym atutem jest lekka i cicha praca, zaś grube stalowe panele ocieplone pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną w garażu.

Bramy uchylne

Te bramy garażowe cieszą się dużą popularnością wśród Klientów dzięki połączeniu dobrej jakości z przystępną ceną. Skrzydło bramy uchylnej wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia, bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

Bramy roletowe

Innym rodzajem bram garażowych są bardzo wygodne w użytkowaniu bramy roletowe. Występują one w standardzie z napędem elektrycznym i wyposażone są w przełącznik przyciskowy. Ich atutem jest fakt, że zajmują mało miejsca w garażu dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza i brakowi prowadnic podsufitowych. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. W zestawie znajduje się korba do awaryjnego otwierania.

Bramy rozwierne

Tradycyjne rozwierne bramy garażowe, wypełnione blachą trapezową, to doskonałe zastosowanie dla pomieszczenia gospodarczego. Jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Rygle samozatrzaskowe montowane w czterech punktach bramy (na górze i na dole skrzydła) zapewniają bezpieczeństwo przed jej otwarciem przez niepowołane osoby. Bramy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, ocieplane lub bez ocieplenia.

Bramy przemysłowe

Bramy garażowe przemysłowe to bramy do każdej hali. Oferujemy bramy segmentowe, roletowe lub podwieszane. Bramy segmentowe występują w wersji stalowej lub aluminiowej z pełnymi przeszklonymi panelami, z różnymi rodzajami prowadzeń, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Bramy roletowe przemysłowe to bramy o dużych gabarytach z pionowym prowadzeniem skrzydła i nawijane na wał. Do obiektów o ograniczonych możliwościach zabudowy proponujemy jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe bramy przesuwne podwieszane.

Automatyka do bram

Oferujemy markowej produkcji zestawy napędów do wszelkiego typu bram garażowych: posesyjnych i przemysłowych. Jeśli mają Państwo dość ręcznego otwierania bramy, a może szukają Państwo nowego pilota do bramy – zapraszamy do firmy. Nasi pracownicy doradzą dobór parametrów automatyki do potrzeb indywidualnej bramy, dokonają oględzin i zaproponują zadowalające Państwa rozwiązanie.


Kompleksowy montaż

Dysponujemy profesjonalnymi zespołami serwisowo-montażowymi, które wykonują dla Państwa montaż bramy i automatyki do bram. Dlatego też wystarczy jedynie wskazać palcem wzór bramy i nasza firma kompleksowo zajmie się resztą: od bezpłatnych pomiarów, poprzez przygotowanie projektu i przeprowadzenie sprzedaży, po montaż całości oraz gwarancyjną i pogwarancyjną opiekę serwisową.

A jakiej bramy Państwo potrzebują?


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu realizacji zlecenia na oferowane usługi i produkty. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.