Konsport

Konsport Szczecin

Nasi partnerzy – Konsport

Konsport Szczecin

 

Konsport

Nowoczesne ogrodzenia systemowe

Marka Konsport już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Zaawansowana technologia oraz profesjonalny zespół to podstawa sukcesu tej firmy. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, dzięki czemu Klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości.

Ciągłe doskonalenie się i pogłębianie fachowej wiedzy pozwala na kompleksową obsługę naszych Klientów. Oferujemy Państwu nie tylko najwyższej klasy systemy ogrodzeń, ale także indywidualne doradztwo i wsparcie techniczne. Dzięki zaangażowaniu i kompetencjom zyskaliśmy zaufanie Klientów oraz Partnerów.

Konsport jest marką uznaną nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Najwyższej jakości systemy ogrodzeń, które wyróżnia unikatowy design i niezwykła wytrzymałość znajdują swoje uznanie wśród mieszkańców całej Europy. Sukcesy firmy potwierdzają również liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Konsport wdrażając formalny System Zarządzania Jakością, realizuje od dawna przyjętą strategię rozwoju firmy. Przedsiębiorstwo znormalizowało cykl produkcyjny do międzynarodowych standardów i tym samym z rąk Urzędu Dozoru Technicznego otrzymało Certyfikat ISO 9001. Dzięki kontrolom na każdym etapie produkcyjnym jesteśmy pewni, że nasze ogrodzenia spełnią Państwa oczekiwania.

Marka Konsport to także bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki pozytywnym opiniom przyznanym przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów, firma Konsport, jako jedna z nielicznych zajmuje się produkcją materiałów wykorzystywanych na potrzeby zabezpieczeń infrastruktury drogowej i kolejowej. Przemierzając Polskę po nowo otwartych autostradach czy drogach szybkiego ruchu, proszę mieć na uwadze, że to właśnie Konsport dba o Państwa spokój i bezpieczeństwo.

Więcej na: www.konsport.com.pl


Materiały do pobrania:

  Konsport – Katalog ogrodzeń posesyjnych 2017 | 27,00 MB

  Konsport – Katalog ogrodzeń przemysłowych 2015 | 6,04 MB

  Konsport – Biuletyn firmowy 2016 | 7,86 MB


Konsport - zakład produkcyjny i magazynKonsport - produkcja ogrodzeńKonsport - magazyn towarów gotowychKonsport - malarnia proszkowaKonsport - producent ogrodzeń autostradowych