Partnerzy

Arkadia s.c. – nasi Partnerzy

Nasi partnerzy handlowi to najwięksi krajowi i zagraniczni producenci ogrodzeń, bram i automatyki do bram. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zyskać pozycję lidera wśród regionalnych przedstawicieli tych przedsiębiorstw.
Szczególne więzi łączą nas z następującymi firmami (w kolejności alfabetycznej):


Betafence

Betafence

Betafence, dawniej Bekaert, to 135 lat najwyższej jakości w produkcji ogrodzeń. Jako lider w zakresie produktów, obsługi i innowacyjności zastosowań, Betafence wyznacza normy doskonałości dla całego przemysłu ogrodzeniowego. Sprzedaż na poziomie 490 milionów euro (2007 r.) plasuje Betafence na szczycie europejskiego rynku ogrodzeniowego.

Zobacz więcejCame

Came

Podczas trzech dekad obecności zarówno we Włoszech, jak i na świecie, Came zdobyło i ugruntowało swoją pozycję w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów.

Zobacz więcejDrewbet

Drewbet

Firma Drewbet istnieje od 1995 r. i zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą ogrodzeń betonowych, drewnianych i stalowych. Estetyka i trwałość, którymi cechują się ich wyroby, pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów.

Zobacz więcejKey Automation

Key

Key Automation jest młodym, dynamicznym włoskim przedsiębiorstwem, od 1999 roku zajmującym się opracowywaniem i produkcją napędów do bram ogrodzeniowych, bram garażowych, szlabanów drogowych i drzwi automatycznych.

Zobacz więcejKonsport

Konsport

Marka Konsport już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Zaawansowana technologia oraz profesjonalny zespół to podstawa sukcesu tej firmy. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, dzięki czemu Klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości.

Zobacz więcejNice

Nice

Nice jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Od początku swej działalności skupiła się na połączeniu w swoich produktach innowacyjności technologicznych i projektowych z bezkonkurencyjną łatością użycia.

Zobacz więcejNormstahl

Normstahl

Firma Normstahl GmbH powstała w Niemczech w 1946 roku. Produkuje i sprzedaje na całym świecie bramy i napędy elektryczne. W szybkim czasie zajmuje pozycję jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. Firma zdefiniowała swoje motto: „Wzorzec w technologii i wzornictwie”.

Zobacz więcejPlast-Met

Plast-Met

Firma Plast-Met jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Istnieje od 1988r. i od początku działalności specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki.

Zobacz więcejPostal

Postal

Firma Postal Steel Group jest liderem swojej branży w Europie. Działając od 1992 roku nieustannie dynamicznie się rozwija. Szczególnie znana jako producent i bezpośredni importer stalowych elementów kutych, akcesoriów do bram, ogrodzeń i balustrad.

Zobacz więcejRolling Center

Rolling Center

Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo Rolling Center S.p.A. oferuje akcesoria do metalowych bram i drzwi przesuwnych, samonośnych i skrzydłowych. Dzięki zaawansowanym narzędziom badawczym i projektowym firma produkuje artykuły najwyższej jakości, zyskując doskonałą reputację na całym świecie: od USA po Daleki Wschód.

Zobacz więcejUranos

Uranos

Swoją działalność firma Uranos rozpoczęła w 1993 roku. Jako pierwsza wprowadziła do produkcji system prefabrykowanych podmurówek do ogrodzeń, którego sposób łączenia za pomocą łącznika w kształcie litery H jest ich autorskim pomysłem.

Zobacz więcejWiśniowski

Wiśniowski

Firma Wiśniowski powstała w 1989 roku i z biegiem lat zdobyła pozycję największego producenta bram, ogrodzeń i stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Oferując wysokiej jakości produkty, zapewnia indywidualne doradztwo oraz wsparcie techniczne.

Zobacz więcej