Realizacje

Realizacje

Nasze realizacje

Realizacje

Specjalistyczne grupy montażowe z naszej firmy wykonują każde zlecenie z dziedziny instalacji ogrodzeń, bram czy automatyki. Atutem naszej oferty są konkurencyjne ceny, rzetelność i profesjonalizm. Dzięki temu firma Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń została wybrana wykonawcą ogrodzeń nie tylko na terenie Szczecina i okolic, jak i w całym kraju i za granicą. Poniżej przedstawiamy przykłady naszych realizacji. Każdy ze zrealizowanych projektów jest wizytówką naszej firmy.

Firmy handlowe

Firmy handlowe

Rozwiązania oferowane przez Centrum Ogrodzeń w Szczecinie znaleźć można w wielu firmach i obiektach handlowych. Nasze nowoczesne bramy i ogrodzenia dostosowujemy do różnych potrzeb Klientów, tak by zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i wygody. Proponujemy również niezawodną automatykę do bram, dzięki której obsługa bramy będzie prosta i komfortowa.

Obiekty przemysłowe

Różnego rodzaju obiekty przemysłowe wymagają różnych rozwiązań z zakresu bram i ogrodzeń. Oferujemy m.in. ogrodzenia metalowe i panelowe, bramy wjazdowe oraz siłowniki do bram. Zapewniamy również profesjonalny montaż i serwis bram oraz innych wyrobów. Znajdą Państwo u nas sprawdzone rozwiązania pochodzące od uznanych producentów.

Obiekty sportowe

Obiekty sportowe

Wielokrotnie wykonywaliśmy ogrodzenia obiektów sportowych: stadiony, boiska i osiedlowe place gier i zabaw. Montowaliśmy ogrodzenia stalowe, panelowe i siatkowe. Byliśmy też dostawcą ogrodzeń dla generalnych wykonawców boisk piłkarskich w projekcie „Orlik”.

Obiekty użyteczności publicznej

Obiekty użyteczności publicznej

Z naszej oferty kupna i montażu bram i ogrodzeń oraz innych wyrobów skorzystały już liczne obiekty użyteczności publicznej w Szczecinie i okolicach – m.in. szpitale, sądy, zakład komunalny. Klienci cenią nasz profesjonalizm oraz zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne ogrodzenie panelowe, szlabany, bramy, automatykę takich uznanych producentów jak Wiśniowski, Came czy Nice.

Osiedla mieszkaniowe i wspólnoty

Osiedla mieszkaniowe i wspólnoty

Zapewniamy montaż bram, szlabanów, ogrodzeń panelowych oraz innych nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Z naszych produktów i usług chętnie korzystają deweloperzy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe w Szczecinie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji w poniższej galerii.

Posesje prywatne (Klienci indywidualni)

Posesje prywatne

Klientami Centrum Ogrodzeń Arkadia ze Szczecina są także, jeśli nie przede wszystkim, właściciele posesji prywatnych. Sprzedajemy i montujemy bramy segmentowe i garażowe, nowoczesne ogrodzenia metalowe, napędy i siłowniki do bram. Oferujemy najwyższej jakości wyroby uznanych polskich producentów takich jak Wiśniowski, Konsport czy Plast-Met. Mogą u nas Państwo nabyć zarówno produkty w standardowych wielkościach, jak i mniej typowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.


Zapraszamy do obejrzenia naszych referencji!